reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Elka ja sobie powiedziałam ze jak zajdę w ciaży to zrobię prawko! :tak: MUSZĘ! Bo z dwójką maluchów nie dam rady jeździć komunikacją miejską...


Nanu mam dziwne przeczucie ze to tobie berek przypadnie w tym cyklu :-D



Myszko
to w takim razie trzymam kciuki zebyś jutro się dostała do lekarza! Bo domyślam się ze nie jest to przyjemne :sorry:
 
reklama
Fifka a ja sobie powiedzialam ze jak zdam prawko to zajde w ciaze w poprzednim cyklu sie nie udalo wiec zdalam prawko a teraz to juz nie mam wyjscia musi byc fasolka;-)Nanu ja mam propozycje moze tak we dwie tym berkiem sie podzielimy;-)
 
hej dziewczynki

lecę poczytać, co u Was :-)

jutro umówiłam się d mojej ginki na wizytę, bo @ ani widu, ani słychu :( a to już 37 dc.. zapytam o coś na wywołanie może.. i o coś na skrócenie klejnych cykli, bo nie wytrzymam, jak będą po 40 dni znowu..
 
danutaski jest parę ćwiczeń, ktre mogą pomóc maluchowi się przekręcić:

-po pierwsze jak siedzisz, to nie pochylaj się do przodu, tylko wręcz przeciwnie, odegnij do tyłu, żeby jej nie wciskać w kanał radny

-rób ćwiczenia-połóż się na podłodze, nogi wyżej na krześle i unoś biodra do góry.. pamiętaj, ze zawsze, z jakiejkolwiek pozycji wstajesz, wstawaj przez tą stronę, z której jest główka, zeby pomóc w obrocie

-zamknij się w ciemnym pomieszczeniu.. jeśli wiesz, gdzie jest główka Ninki, przyłóż tam latarkę i przesuń jej światło do dołu, w kierunku spojenia łonowego /tylko nie rób tego ruchu z powrotem, zeby nie wracała za światłem/. Dzieci widzą przez powłoki brzuszne, więc jeśli ma się obrócić, to pójdzie za światłem. powtarzaj po kilka razy :-)
 
Elka działajcie, działajcie....
w końcu dla kogoś ten cykl powinien okazać się szczęśliwy:) tak dla utrzymania poziomu:)
zresztą Zapominajka pewnie chętnie by berka przekazała?:)

Tak tak, już czas. Za chwilę mój berek trojaczkowy będzie, więc same rozumiecie.

Nie wiem jak berek wygląda więc...
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
łapać!!!!
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
ja już schwytałam worek: 5cb15bbf0021c2144ed2a18e.gif Dzięki Zapominajko:p aha! i z chęcią bliźniaki przyjmę!!!

Elka ja się chętnie z Tobą podzielę!!!
Fifka - ja mam zgoła inne przeczucia:) Po tych nerwach moich w okolicy owu i braku seksu wtedy to jakoś nie nastawiam się:p
 
Ostatnia edycja:
nanu ja też nie odrzucę, jednak skromnie jedno zdrowe mi starczy.

Komuś jeszcze barka podać, bo widzę, że Nanu wyłapała co było :-)
 
reklama
Do góry