reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

witam się już z domku:)
dzień w sumię mogę zaliczyć do udanych, atmosfera w pracy miła, wszyscy jakoś uśmiechnięci na mój widok a wszyscy skośni na mój widok swoje typowe: oooh, hello! long time no see :)

w systemie tylko jestem zablokowana i muszę poczekać aż w korei mnie odblokują żeby móc uruchomić komputer:p taki urok korporacji...

szef nie omieszkał delikatnie podpytać co i jak dalej.... powiedziałam wprost że staramy się po raz kolejny, na co stwierdził: czyli ok, przez najbliższe pół roku raczej będziesz, a potem się okazę:)

w każdym razie wróciłam już do domu i biorę się za jakiś obiadek - na szczęście mięsko już mam gotowe, tylko ziemniaczki i surówka:)
 
reklama
hej dziewczynki, kurcze ledwie zyje w tych goracach.....

Danutaski super pomysl z wyjazdem, odlacz sie troche od rzeczywistosci, na pewno dobrze ci zrobi:tak:

Nanu gratuluje przetrwania l dnia w pracy. Jestes pewna, ze owu byla 12go? mnie bardziej pasuje 14ty:zawstydzona/y:

Butterfly my idziemy na slub pod koniec wrzesnia i kupilismy mlodym taka super posciel w naturalnych kolorach, tak wiec bedzie pasowala do kazdego wnetrza i reszte do koperty. Mysmy dostali malo prezentow i teraz zaluje, ze nie zrobilismy listy na przyklad, bo prezent to fajna pamiatka.

Karo dobre wiesci!! Ja tez jestem zmeczona, jak musze gdzies isc to wlocze nogami....masakra jakas....

Marta kciuki za swiniaka, moze wyjdzie szybko na prosta po wizycie:tak:
 
nie wiem Gatto - to mój pierwszy cykl z temperaturkami:)

w zasadzie sugerować się powinnam tylko tempką bo śluz jakiś dziwny w tym miesiącu - długo już ciągnący jak białko jaja ale jakiś mało przejrzysty, bardziej z białym... a szyjka to wogóle "moje fantazje na temat:p"

ustawiłam 12sty, bo też mi się tak zdawało i tak też zasugerowała mi Myszka....

ale kłócić się nie będę:) no i można to zmienić.... nie wiem jak lepiej....
 
hej

Nanu ja tak jak Gatto radziłabym ustawić granicę na 14 dc :zawstydzona/y:
Gatto wspołczuję paleniska.. u nas przez kilka dni było upalnie.. a Ty to masz na co dzień.. jesteś mega dzielna że to wytrzymujesz:tak:
Myszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ani@k o polnocy u nas spokojnie jest 30°, gdyby nie klima padlabym na pewno.

Nanu ja tez jakos specjalistka nie jestem, ale na tym etapie twojego wykresu mozna zaobserwowac niskie i wysokie temp. Wydaje mi sie, ze 6 niskich jest wlasnie do 14dc czyli mozna domniemac, ze owy wystapila 14go wlasnie....
 
Ani@k - przestawiłam:) przegłosowałyście z Gatto Myszkę:)

myślę że i tak kilka najbliższych dni pokaże co i jak troszkę bliżej....

a zresztą co ma być to będzie co nie?:)

Myszka ja też 3mam kciuki! daj znać jak wrócisz!!!!!


a jak 14dc to może S. dziś jeszcze warto napaść.... :) nie tylko dla przyjemności:)
 
Ostatnia edycja:
Matko kochana, Gatto współczuję tych tropików. U nas dzisiaj o 10 rano w cieniu ,,tylko'' 30 stopni było.
Właśnie nakarmiłam świniorka gerberkiem-marchewka z jabłkiem i owsem. I tak się zastanawiam czy jemu aby przypadkiem nie spodobało się to karmienie i nie robi mnie w konia. Bo weterynarkę ugryzł jak należy a tu udaje że nie umie. Posprzątałam mu klatkę i od razu poleciał do świeżego siana :) ehh z tymi zwierzami...Sorki że tak truję ale muszę się wygadać.
 
reklama
to mi się dostanie od Myszki lanie.. ale ja za ciężarną stoję to może mnie nie zbije zbyt mocno;-)

Nanu ja jadę według zasady że 3 temp. wyższe mają być wyższe niż 6 niższych..:sorry2: dlatego zawsze czekam i dopiero ustawiam.. ale myślę że u Ciebie to już taka lub większa zostanie.. conajmniej przez 18 dni:tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gatto o północy???:happy: 30 stopni??? ło matko!!!!!!!!:szok: sahara a nie italia;-) (choć na saharze w nocy jest zimno...)
 
Do góry