reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Danutaski przeżycia miałaś straszne. Dobrze że skończyło się tylko na złamaniu. To teraz spokój i wypoczynek. A tak w ogóle to niezła babka jesteś , ciąza , praca dom, i opiekujesz się rodzinka, podziwiam:-D.

Owulka u mnie była, dzisiaj 4 dzien wyższej tempki, zobaczymy co los przyniesie. Jakoś jestem spokojniejsza , będzie co mam być, tylko to czekanie na owulkę było koszmarne a teraz luzik, no prawie luzik. Muszę dokończyć jeszcze pokój, takie tam drobnostki ale trochę czasy zejdze. A tak w ogóle to się wczoraj dowiedziałam ze 17latka jest w ciązy , na marca, w sąsiedniej wsi, jej mamusia szczęsliwa ze w wieku 36 lat zostanie babcią. Tyle jest kobiet które walczą i co ....
 
reklama
Lenka spojrz na ta dziewczyne z innej strony... w czasie gdy kolezanki beda szalaly na dyskotekach, wypadach pod namioty, ona bedzie zmieniac pieluchy i latac miedzy karmieniem a praniem. Mnie jej osobiscie szkoda, bo odebrala sobie najlepsze lata... a jej mama/babcia no coz mloda ale za to bedzie miala sile latac za wnusiem ;-) no i sama duzo starsza nie byla gdy zostala mama ;-)
 
no własnie o to mi chodzi , że zamiast dać dziecko tej małolacie to maleństwo mogłoby zamieszkać w jakimś dojrzalszym brzuchu:-D, i dla tej dziewczyny było by lepiej, a oni to trochę taka patologia. Ja też byłam młodziutka , jak rodziłąm Tomka to miałam 20 lat wiec ktos też mogł tak o mnie pomyslec, no ale ja się nie szlajałam z każdym tylko miałam jednego który jest moim mężem:-)
 
No niestety tak bywa ... znam też przypadek że dziewczyna ma 18 lat i już ma 2 dziecko i to każde z innym i w ogóle się nimi nie interesuje bo jej się przypomniało,że musi się wybawić na dyskotekach ... :baffled:
 
Nanu ja ustawilabym granice na 12dc ;-)

dziewczyny po co taka pseudo zawisc... tu politowanie jest bardziej na miejscu :-( szkoda dziewczyny choc wcale nie jest powiedziane, ze bedzia zla matka... znam dziewczyne (teraz juz kobiete) ktora zaszla i rodzila w wieku 15 lat... i jest cudowna matka, teraz maja z mezem 5 slicznych dzieciaczkow (roznica wieku miedzy 1 a 2 jest cos kolo 8 lat), a dojrzala emocjonalnie byla bardziej niz niejedna w wieku 25... zal jej tylko bylo tego na co mogly sobie pozwalac kolezanki
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny doradźcie mi ;-) w związku z tym weselem ... mama wyszła z pomysłem żeby zamówić im ręczniki z ich imionami i one są w kształcie takiego tortu,ale ja tak myślę czy nie lepiej włożyć kasę w pamiątkę ? młodzi raczej sami będą wiedzieć co z tym zrobić niż dać nietrafiony prezent
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki, witam się poniedziałkowo. Widzę Wy już po kawce a ja siedzę jeszcze z herbatką. Zaraz się zbieram i trzeba ze zwierzem jechać do weta :( niby jest troszeczkę lepiej ale to nie to co powinno być. Pojedziemy po coś na pobudzenie apetytu- świnka nie jest stara bo nie ma jeszcze 3 lat więc muszę o nią walczyć. Dzisiaj dostał już dwie strzykawki rozmoczonego granulatu z probiotykiem i esputiconem i dwie strzykawki wody więc jest najedzony. Ale to karmienie na siłę męczy i mnie i jego.
Poza tym wszystko dobrze- samopoczucie odpukać nienajgorsze. Z tego wszystkiego nie wyżaliłam się na wyniki. TSH znowu nieokreślone <0,008 :( ft3 poszło w górę, ft4 ładnie się trzyma na dolnej granicy. Waga -0,5kg w trzy tygodnie. Za to morfologia posypała się niemiłosiernie. Teraz 21ego pobiorę krew bo 22ego mam gina więc będę miała świeżą morfologię a 24ego mam endo znowu. Rodzice wczoraj szczęśliwie wrócili z Bułgarii więc już jestem spokojniejsza bo to nigdy nie wiadomo jak droga się potoczy-tyle słychać o wypadkach. Mój tata jest doskonałym kierowcą ale wiadomo,że jak nie on to ktoś mu zagrozi. W sobotę wybieramy się na tydzień do nich więc będę słuchać opowieści :)
 
reklama
Myszko jak pseudo zawiśc , nie wiem czy doczytałąś ale napisałam że jak ja rodziąłm to miałąm 20 lat więc też byłąm MŁODA, Nie wiem czy ona bedzie dobrą matka, nie przechodzi z klasy do klasy, ma kuratora nad sobą, zamieszana w rożne jakies przekręty, policja u nich bardzo często, chodzą tylko do MOPSu, zadaję sie z jakimis duzo starszymi od siebie. Znam dziewczynę która urodziła w wieku 16 lat nie było jej łatwo. Skończyła szkołe, ma prace , normalna kochająca sie rodzina.
 
Do góry