reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Jem jablka i pije jogurty, ale widac czasem i tak sie blokuje cos.......

Gatto mi się przypomniało, ze czytałam (niestety nie próbowałam) że należy jesć ciemne pieczywo.. podobno pomaga..

Ja już po jeździe (znów udało mi się nikogo nie rozjechać, cudem zahamować unikając rozjechania kota i nawet rozpędzałam się dzisiaj do 50tki!)

:-D:-):-)

Gatto - ja też w ciąży mam potworne problemy z zaparciami... i niewiele da się z tym zrobić...

Anila tak jak napisałam Gatto - spróbuj ciemne pieczywo:tak:

Danutaski ja już to mówiłam - Ty się minęłaś z powołaniem:tak: gratuluje udanej imprezy:tak:

Wszystkim Martom które obchodziły imieniny 100 lat w zdrowiu i szczęściu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
reklama
Dziewczynki i sa dwie kreski u mnie.Jedna jasniejsza ale jest.Napewno przez to ze mialam te cykle 39 dniowe byla i owulka pozniejsza no i zarodek sie pozniej zagniezdzil.Zadzwonilam dzisiaj do mojego lekarza niestety ma urlop,ide dzisiaj na 14 do jego zastepcy.Moze i wczesnie ale po mojej histori wole lepiej dmuchac na zimne.Napisze pozno wieczorem bo robie dzisiaj Tupperparty na wieczor
 
Dziewczynki i sa dwie kreski u mnie.Jedna jasniejsza ale jest.Napewno przez to ze mialam te cykle 39 dniowe byla i owulka pozniejsza no i zarodek sie pozniej zagniezdzil.Zadzwonilam dzisiaj do mojego lekarza niestety ma urlop,ide dzisiaj na 14 do jego zastepcy.Moze i wczesnie ale po mojej histori wole lepiej dmuchac na zimne.Napisze pozno wieczorem bo robie dzisiaj Tupperparty na wieczor
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D super gratuluję :):)
&&&&&& oczywiście bardzo nudnej ciąży życzę :):)
 
Dziewczynki i sa dwie kreski u mnie.Jedna jasniejsza ale jest.Napewno przez to ze mialam te cykle 39 dniowe byla i owulka pozniejsza no i zarodek sie pozniej zagniezdzil.Zadzwonilam dzisiaj do mojego lekarza niestety ma urlop,ide dzisiaj na 14 do jego zastepcy.Moze i wczesnie ale po mojej histori wole lepiej dmuchac na zimne.Napisze pozno wieczorem bo robie dzisiaj Tupperparty na wieczor

NO GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Myszka
czyli berek biega nadal????;-)
 
super

zmykam dziewczyny chatkę ogarnąć bo przez te 9dni wiecie kurzu pełno
na szczęście pranko się pierze
dzisiaj nie pada wywieszę na zewnątrz ( na linkach na podwórku) ale jak najdzie chmura i mi zmoknie too:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nie lubię takie prania wtedy piorę drugi raz :rofl2: bo miał fioła na punkcie prania a takie mi śmierdzi
 
reklama
Czesc dziewczynki :-)

Kaor, suuuuuuuuuper gratulacje:-) nowe mieszkanko, wypoczynek w pl i prosze:-)

Aniu kochanie pewnie ze sie pogniewam <foch> :-D oszalalas slonce?? Ja nie z tych co sie szybko obrazaja ;-) ustawilam tak granice, bo doktor na usg 26.07 widzial, ze juz po jajeczkowaniu jestem. Jak sie dobudze to zerkne tam dokladnie...zebym znow czegos nie pokrecila ;-)
No i berek wrocil do nas :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry