reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
zobaczymy wkrotce :-D
wg mnie to Ani cykl wyglada obiecujaco ;-)
przestawilam granice zgodnie z sugestia Ani i zobaczymy ;-)
 
Ostatnia edycja:
No ja też się dzisiaj przyjrzałam i wydaje się że idzie ku dobremu:D

3mam kciuki Ani@k!!! &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
zobaczymy wkrotce :-D
wg mnie to Ani cykl wyglada obiecujaco ;-)
przestawilam granice zgodnie z sugestia Ani i zobaczymy ;-)

No ja też się dzisiaj przyjrzałam i wydaje się że idzie ku dobremu:D

3mam kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&&

eee Dziewczynki :no: a mnie się wydaje że jedyne co u mnie zadziała to spadek prolaktyny.. podobnież gdy prl spada - progesteron wzrasta.. stąd pewnie ta temp. taka..
Berek mnie tym razem ominie :tak:

Myszka mam nadzieję że nie namieszam:zawstydzona/y:.. czytałam że owulacji nie można na 100% 'zdiagnozować'.. ale Ty miałaś potwierdzoną u lekarza.. i skok nastąpił po kilku dniach.. u mnie w marcowym cyklu było podobnie gin. mnie oglądał 26 marca a za kilka dni dopiero miłam 'skok'..
czytalam też ze wystarczy jak temp. 'podskoczy' o pół stopnia.. może Danutaski mnie sprostuje.. ja zostawiłabym tak jak jest w tej chwili (czyli granica w 16 dc):tak:
Nanu a Ty jesteś już w okresie takim iście 'starankowym':tak: &&&&&&&&&&
 
eee Dziewczynki :no: a mnie się wydaje że jedyne co u mnie zadziała to spadek prolaktyny.. podobnież gdy prl spada - progesteron wzrasta.. stąd pewnie ta temp. taka..
Berek mnie tym razem ominie :tak:


Nanu a Ty jesteś już w okresie takim iście 'starankowym':tak: &&&&&&&&&&

Ani@k - jak wiesz, najdziwniejsze cykle okazują się tymi właściwymi bardzo często, więc kto wie:) w każdym razie kciuki &&&

A ja? no staram się staram... bez presji żadnej ale jakoś wyjątkowo nas ciągnie do siebie ostatnio:p może to zasługa sypialni:-)
 
Dziewczynki i sa dwie kreski u mnie.Jedna jasniejsza ale jest.Napewno przez to ze mialam te cykle 39 dniowe byla i owulka pozniejsza no i zarodek sie pozniej zagniezdzil.Zadzwonilam dzisiaj do mojego lekarza niestety ma urlop,ide dzisiaj na 14 do jego zastepcy.Moze i wczesnie ale po mojej histori wole lepiej dmuchac na zimne.Napisze pozno wieczorem bo robie dzisiaj Tupperparty na wieczor



SUUUUUPER!!!!! GRATULUJĘ i Życzę spokojnych 9 -miesięcy.


To zaczynamy od nowa zabawę w berka:-D
 
A mnie 3ci dzień męczy biegunka, wypiłam smectę... średnio się czuję... a jeszcze jazda na 16 więc za 20min muszę wyjść z domu:(((
 
Dziewczyny i jestem po wizycie,lekarz potwierdzil ze to bardzo wczesna ciaza,czyli musialam miec owulacje dopiero jak bylam w Polsce,mam przyjsc za tydzien w poniedzialek bo na USG nic niemozna bylo jeszcze zobaczyc.Zrobili mi zaraz badanie na HCG no i Toksoplazmoze.Oby bylo wszystko dobrze.Jestem spiaca i przychodzi czas obiadowy to mi okropnie nieodbrze.Ale to chyba dobry znak,bo w pierwszej ciazy tego nie mialam
 
reklama
Karo kochanie, wiem ze to zabrzmi brutalnie... ale zapomnij teraz co bylo przedtem, teraz zaczynamy od nowa i masz nakaz cieszyc sie, a nie zamartwiac :-) bierz wolne z pracy i relaks pelna para kochana :-)
 
Do góry