reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Hejka:)

Myszko masz racje,dzis momentami mialam 60 na liczniku:p

S. Mnie na jazde zawiozl i z niej odebral,w miedzyczasie posiedzial w McD na kawie i ciastku i kupil w Praktikerze niezbedne rzeczy do montazu polek i lampy,ktory wlasnie ukonczylismy:) wrzuce wam zdjecia jak do kompa siade...
 
reklama
Nanu a jak pozuje do zdjec :-D rewelacja, za to ciezko uchwycic taki niekontrolowany usmiech ;-)
u nas wczoraj przeszla burza a dzis dosc chlodno
no i na rynek jak szlismy z wrazenia zapomnialam wziac telefonu, a byly cuuuuuuuuuuuudne elementy dekoracyjne, jak ktos lubi kwiaty i szklo... no nic w przyszlym miesiacu wezme, no i mam zamiar pokupowac kilka ;-)

zmykam do Ksiezniczki, bo nikt biedniutkiej nieodpowiada na "alo"... rodzice sa z Azerbejdzanu, mala juz mowi troszke po niemiecku i kilka slow jak "kicia" po polsku... a azerbejdzanskiego ani slowa :-D. W sumie mama mowi, ze ona w ogole nie jest gadatliwa, a ja widze, ze sie rozkreca na calego :-D
 
Ostatnia edycja:
My wczoraj na grillu mieliśmy towarzystwo 2 ok 3letnich dziewczynek;)
Latały z gołymi dupkami, domki, basen, piaskownica, materac.... ubaw z nich był po pachy.... takie słodkie,że schrupać można!
 
dokladnie, nie wiem jak na Was dziala obecnosc dzieciaczkow, ale ja sie rozplywam... moj duzy sie uspal, wiec zanim pojde w odwiedziny nasmaze banana w ciescie, bo jablka mi wyszly :-D

Nanu i rewelacja z tym blatem od stolu :-) a w lampie masz lustro?? fikusnie :-D
 
Ostatnia edycja:
Myszka

Nie myśleliśmy że aż tak się będzie odbijać a tu proszę:p będą dodatkowe bodźce hehehheheheheh



Aaaa zapomniałam:p
wszystkiego najlepszego dla mart!!!

No i gratulacje dla danutaski za pierwszorzędne zorganizowanie imprezy!!!
 
nie moja, ale to juz mniej wazne ;-) rodzice sie smieja ze mama jestem bo co mnie widzi tylko lapki wyciaga i w druga strone juz isc nie chce :-D do eMa oczkami mruga no i gra na calego rozpoczeta, bo konca nie widac :-D teraz przetestowala to na Tomku no i umarl w butach... nastepny do grania :-D
 
nie moja, ale to juz mniej wazne ;-) rodzice sie smieja ze mama jestem bo co mnie widzi tylko lapki wyciaga i w druga strone juz isc nie chce :-D do eMa oczkami mruga no i gra na calego rozpoczeta, bo konca nie widac :-D teraz przetestowala to na Tomku no i umarl w butach... nastepny do grania :-D
myszko ale by się już mam taka przydała:-D

fajna sypialnia nanulinka podoba mi się
 
reklama
Do góry