reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witajcie e-ciocie, jestem Kornel. Powitałem świat dziś o 17:00. Mama miała co działać, bo ważę 4070 i mam 60cm. Poród wywołany żelem jakimś tam. Mama czuje się dobrze i ja też :) buziaki
Agi cudowne zdjęcie i szybka akcja bo idziesz i pach :)

Tak nie do konca wporzadku. Zlozylam wypowiedzenie ale mnie szef i przelozona oszukali. Duzo by tu pisac...
Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy
Mififi mam nadzieje ze się ułoży. Wiem ze emocje są. Powiem Ci tak. Rok temu (gdy byłam jeszcze na macirzynskim) tez zostalam potraktowana protekcjonalnie i miałam żal do wszystkich którym pomogłam tam pracować. Zostałam bo nie było alternatywy ale żal i brak zaufania pozostał. Po roku czyli jakieś 2 mce temu zadzwonił do mnie jeden dyrektor i zaproponował przeniesienie do innego wydziału. Może to nie ogromny awans ale jsk mnie nikt nie chciał słuchać to teraz by musieli bo to audyt. Minął rok i zmieniło się wszystko i tego Ci życzę bo gdzie dobre i złe czyny są zapisywane.

Hej dziewczynki[emoji5] bylam dzis u gina na wizycie. Moja fasolka ladnie sie rozwija i ma juz serduszko[emoji173] nie mam zdjecia, bo to wizyta na nfz. Ale jestem bardzo szczesliwa[emoji5]

@90_natka moge napisac na priv?[emoji5]
No i wspaniałe wiadomości
 
reklama
@Marika92 co tam u ciebie [emoji3]
Miło, że pytasz :), ciśnienie stabilne, leki mam więc nie ma zagrożenia. Przepływy dobre, ilość wód w normie, ktg ok, chociaż czasami muszę Maksia budzić na ktg żeby się więcej ruszał ale pech chce ze zawsze rusza się przed dużo a na ktg jest leniuszkiem, chyba nie lubi już tego badania.. W każdym razie wczoraj miałam usg i Maksiu waży 2500g więc ma dobrą wagę na dany tydzień. Po prostu będzie z tych drobnych dzieci, ale mieści się w normie :) wtedy usg robił mi młody lekarz i na 100% zrobił je niedokładnie... Skoro wyszła mu waga 1900g a po 3 dniach ważył więcej... Moja gin też robiła mi usg tu w szpitalu i potwierdziła że Maks nie jest za mały, nie mamy do czynienia z hipotrofią :) jest drobny ale w normie na swój tydzień :) w ostatnim tygodniu czerwca rozwiązanie - z ciśnieniem nie czekają do 40tyg bo to zbyt groźne... Więc zostały mi 2 tyg i powitam synka, aż łzy w oczach mam jak to pisze <3 tak bardzo kocham tego bąbelka. Mam nadzieję że będzie zdrowiutki. Zobaczymy czy cesarka czy sn, jeszcze nie przesądzone. Wolałabym sn - jeśli będzie tak jak jest - ciśnienie stabilne, przepływy ok to będę mogła rodzic, po prostu mi wywołają, chyba że samo się zacznie :) ale oczywiście w razie zagrożenia nie będę protestować i dam się pociąć :) już nie mogę się doczekać syneczka, a głowę to już ma tak nisko że czuję jakbym cały czas miała coś między nogami [emoji14]
 
Do góry