reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Właśnie oglądam zdjęcia mojej znajomej, która poroniła 3 razy a teraz trzyma na rękach śliczną dziewczynkę :) Nie mogę napatrzeć się na jej szczęście, a wiem, że naprawdę próbowała bardzo długo...Także czytając Wasze wypowiedzi myślę sobie kobietki, że Wam też się uda i wszystko będzie dobrze ;***
 
reklama
Właśnie oglądam zdjęcia mojej znajomej, która poroniła 3 razy a teraz trzyma na rękach śliczną dziewczynkę :) Nie mogę napatrzeć się na jej szczęście, a wiem, że naprawdę próbowała bardzo długo...Także czytając Wasze wypowiedzi myślę sobie kobietki, że Wam też się uda i wszystko będzie dobrze ;***
Jestem takiego samego zdania[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
@AnetaManiak czekam na relację z wizyty :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehehe jak pamiętasz [emoji6][emoji6][emoji6]
Jestem po wizycie. Mały waży 2813g i 48cm wszystko jest w jak najlepszym porządku. No i jestem szczelnie pozamykana na 4 spusty[emoji16][emoji16][emoji16]
Także narazie do porodu się nie szykuje. Chociaż lekarz mówi, że to nigdy nie wiadomo. Dzisiaj jest tak a jutro poród [emoji6][emoji6][emoji6]
A jak u Was??? Jeszcze w dwupaku?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehehe jak pamiętasz [emoji6][emoji6][emoji6]
Jestem po wizycie. Mały waży 2813g i 48cm wszystko jest w jak najlepszym porządku. No i jestem szczelnie pozamykana na 4 spusty[emoji16][emoji16][emoji16]
Także narazie do porodu się nie szykuje. Chociaż lekarz mówi, że to nigdy nie wiadomo. Dzisiaj jest tak a jutro poród [emoji6][emoji6][emoji6]
A jak u Was??? Jeszcze w dwupaku?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Taaa kochana jeszcze w ciąży :) super,ze u Ciebie wszystko dobrze :) masz jeszcze miesiąc czasu do porodu :D chociaż właśnie nigdy nic nie wiadomo :) ja codziennie mówię sobie " dziś urodze" a tu ni widu ni slychu [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taaa kochana jeszcze w ciąży :) super,ze u Ciebie wszystko dobrze :) masz jeszcze miesiąc czasu do porodu :D chociaż właśnie nigdy nic nie wiadomo :) ja codziennie mówię sobie " dziś urodze" a tu ni widu ni slychu [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj byłam oglądać szpital i na 21lutego mam umówioną wizytę z położną i anestezjologiem. Także liczę, że będę jeszcze w dwupaku. Będą robić usg i ktg. Bo tak tutaj wygląda jak już sobie szpital wybierzesz. Nie trzeba tego robić ale Ja chce i wtedy już przy porodzie przyjmują Mnie bez rzadnych pytań bo już wszystko o Mnie wiedzą.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj byłam oglądać szpital i na 21lutego mam umówioną wizytę z położną i anestezjologiem. Także liczę, że będę jeszcze w dwupaku. Będą robić usg i ktg. Bo tak tutaj wygląda jak już sobie szpital wybierzesz. Nie trzeba tego robić ale Ja chce i wtedy już przy porodzie przyjmują Mnie bez rzadnych pytań bo już wszystko o Mnie wiedzą.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Będziesz :) pierwszy poród to nie takie hop siup [emoji14] ( ale cię pocieszam co?) Nie no oczywiście liczę,ze pójdzie szybko i gładko :) czy Ty będziesz mieć cc?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry