reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Matę akurat mamy jeszcze po Olku :) a bujaczek chcemy taki
1516561136-75bfa1d4168ee927-aaaaaa.png


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DorciaMamaOlka lada chwila Hania będzie z wami [emoji4]
@mfifi04 oby małpa nie przyszła już w tym roku
To prawda cicho się zrobiło na tym wątku.Staram się tu zaglądać regularnie [emoji5].U mnie dziś 30tc1dz więc jeszcze trochę zostało.Wagi małego nie znam ,bo gin nie sprawdza na wizytach.Teraz mam w czwartek wizyte to może się coś więcej dowiem.Zdjecie mam z zeszlego tygodnia.
1516575570-8ceabcd5db19566a-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DorciaMamaOlka lada chwila Hania będzie z wami [emoji4]
@mfifi04 oby małpa nie przyszła już w tym roku
To prawda cicho się zrobiło na tym wątku.Staram się tu zaglądać regularnie [emoji5].U mnie dziś 30tc1dz więc jeszcze trochę zostało.Wagi małego nie znam ,bo gin nie sprawdza na wizytach.Teraz mam w czwartek wizyte to może się coś więcej dowiem.Zdjecie mam z zeszlego tygodnia.
1516575570-8ceabcd5db19566a-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ładna piłeczka :) najważniejsze,ze maluszek rośnie :) 30tc to już bardzo dużo i rozpakujesz się tuż po mnie i Anecie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiadomo kiedy to zlecialo :) wyprawka już kupiona?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Juz większość rzeczy przygotowana.Zostala tylko komoda na ciuszki, przewijak i rzeczy apteczne, ale czekają na zamówienie na przyszły miesiąc w koszyku.Jeszcze mamy tak, że ciężko nam uwierzyć, że mały się urodzi [emoji3].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz większość rzeczy przygotowana.Zostala tylko komoda na ciuszki, przewijak i rzeczy apteczne, ale czekają na zamówienie na przyszły miesiąc w koszyku.Jeszcze mamy tak, że ciężko nam uwierzyć, że mały się urodzi [emoji3].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Lada chwila i będziesz pakować torby :)moje już stoją i czekają :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny [emoji3]
Jestem w 8 tyg ciąży dzidziuś osadził się na tylnej ścianie macicy i doskwierają mi bóle pleców na dole. Czy mogę po smarować to jakąś maścią?

Śliczne brzuszki[emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry