reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ewela decyzja nalezy do ciebie ale ja bym nie przerywala zwolnienia organizm musi sie zregenerowac i ty przede wszystkim musisz sie pozbierać.. Chyba ze czujesz sie na siłach i chcesz isc do pracy zeby nie myslec ....kochana jeszcze raz tule cie mocno
Ja nie chce ale kierowniczka do mnie ze nie ma co siedzieć i się uzalac niby pocieszala a swoje mówił a żeby tylko w święta nie pracować

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak kochana pękł i jeszcze bylo widac plyn w zatoce i endometrium grube ...
To trzymamy teraz mocno kciuki za owocne starania[emoji8][emoji8][emoji8]Mnie np zawsze brzuch bolał po tych zastrzykach. I to ból jak na okres.

@xxEwelaxx jak chcesz i poczujesz się z tym lepiej to wróć do pracy. Ale jak nie czujesz się psychicznego na siłach to zostań w domu. Chociaż z drugiej strony prawda jest taka, że w domu będziesz siedzieć i rozmyślać.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmawiałam z kierowcznika dzwoniła do kadr i kazali mi przynieść zaświadczenie od lekarza ze mogę pracować dzownilam do gin nie obiera więc napisałam mu smsa czy jest taka możliwość wystawić zaświadczenie. Narazie nie odpisał. Kierowniczka powiedziała ze najlepiej żebym 14 Wróciła na otwarcie i ze nie ma co siedzieć i się uzalac i niby mnie pocieszala

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Decyzja należy do ciebie, ale ja bym nie brała żadneg zaświadczenia. Ty masz zwolnienie, fakt było z powodu ciąży, której brutalnie mówiąc już nie ma. Ale po stracie należy ci się i nie ważne czy zabieg, samoistne czy biochemiczna.
 
Pierwsze miałam zwykle od rodzinnego później drugie od rodzinnego ciążowe i później od gin ciazowe

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
To jeżeli chcesz przerwać i wrócić do pracy to możesz wziąć to zaświadczenie od ginekologa i wrócić.. Ale jeśli chcesz jeszcze te kilka dni kontynuować to zwolnienie to po prostu możesz (choć nie musisz) poinformować pracodawcę np dając zaświadczenie od lekarza (a on to przekaże do zus) że od tego i tego dnia nie należy Ci się już zasiłek 100% ale zwolnienie kontynujesz normalnie bez kodu B.
Sama musisz podjąć decyzję czy psychicznie czujesz się już gotowa na powrót do pracy.
 
To jeżeli chcesz przerwać i wrócić do pracy to możesz wziąć to zaświadczenie od ginekologa i wrócić.. Ale jeśli chcesz jeszcze te kilka dni kontynuować to zwolnienie to po prostu możesz (choć nie musisz) poinformować pracodawcę np dając zaświadczenie od lekarza (a on to przekaże do zus) że od tego i tego dnia nie należy Ci się już zasiłek 100% ale zwolnienie kontynujesz normalnie bez kodu B.
Sama musisz podjąć decyzję czy psychicznie czujesz się już gotowa na powrót do pracy.
Ale jeśli zostanę na tym co jestem to nie bede miała problemów? Że później wracam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jeśli zostanę na tym co jestem to nie bede miała problemów? Że później wracam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie powinno być żadnych problemów. Stan po poronieniu również moze być podstawą do zwolnienia. Możesz np mocno krwawić, a dźwiganie i wysiłek będzie krwawienie powiększać. Ale na Twoim miejscu wzięłabym zaświadczenie od gin o dacie poronienia i dostarczyła pracodawcy bo z tego co piszesz to nie jest w porządku w stosunku do pracowników. I może np wpaść na pomysł żeby Cię zgłosić do zus że niesłusznie pobierasz zasiłek 100% i wtedy będziesz musiała zwrócić różnicę i odsetki. Jak dostarczysz zaświadczenie o dacie poronienia to wtedy to wygląda tak, że od następnego dnia dostajesz już zasiłek 80% do końca zwolnienia i nikt Ci tego zwolnienia ot tak nie podważy. Albo możesz to dostarczyć nawet bezpośrednio do zus jak wolisz.
 
reklama
Do góry