reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nawet na ostatniej wizycie nic lekarz nie mówił tylko, że ma około 36cm i wychodzi o tydzień straszy. Ja miałam w zeszłym tygodniu pierwsze ktg i teraz mam już wizyty co 2tyg i w czwartek teraz mam następną i też ktg. W serduszkiem wszystko dobrze. Ale tutaj od około 28tyg robią wizyty co 2tyg.
A Twoja mała ile waży? W ogóle jak się czujesz?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja w 28tc miała 1,380 :) więc w sam raz :) ogólem to jest mi bardzo ciężko,brzuch twardnieje codziennie po kilka razy :( ech byle wytrwać jakoś :) skurcze łydek i drętwienie dłoni także dyskomfort ciągle jakiś :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja w 28tc miała 1,380 :) więc w sam raz :) ogólem to jest mi bardzo ciężko,brzuch twardnieje codziennie po kilka razy :( ech byle wytrwać jakoś :) skurcze łydek i drętwienie dłoni także dyskomfort ciągle jakiś :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
To widzę, że to drętwienie nie tylko Mnie dopada. O twardniejącym brzuchu też coś wiem. Fakt, że nie codziennie ale tak co drugi dzień się zdarza. Narazie mam 3x2 tab magnezu. Co Mnie dopadło to ból spojenia łonowego. Niestety mam takie dni, że aż chodzić nie mogę i wtedy nawet mąż musi Mnie przebierać do spania bo jak tylko próbuje nogami ruszyć to mam wrażenie, że Mnie rozrywa w środku[emoji21][emoji21][emoji21]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie serduszko fajnie bije wszystko jak narazie jest dobrze.Na usg już lepiej widać tak jak powinno być.Bhcg dobrze urosło bo miałam zrobić i zobaczyć czy dobrze przyroslo.Dalej mam brać luteine tylko dzisiaj zauważyłam na papierze trochę krwi nie to czerwona nie brązową...
Czasami się zdarzają plamienia.Ważne, że serduszko bije.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To widzę, że to drętwienie nie tylko Mnie dopada. O twardniejącym brzuchu też coś wiem. Fakt, że nie codziennie ale tak co drugi dzień się zdarza. Narazie mam 3x2 tab magnezu. Co Mnie dopadło to ból spojenia łonowego. Niestety mam takie dni, że aż chodzić nie mogę i wtedy nawet mąż musi Mnie przebierać do spania bo jak tylko próbuje nogami ruszyć to mam wrażenie, że Mnie rozrywa w środku[emoji21][emoji21][emoji21]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Takie uroki zaawansowanej ciąży :) mnie też niektóre czynności sprawiają wielką trudność :( też biorę magnez i dupka ...nospa też idzie w ruch jak brzuch nagle staje się jak worek gruzu :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam na usg jeszcze nic nie widać :( strasznie się denerwuje lekarz mówił że może wcześnie być mam jutro zrobic betę jeśli będzie około 1800 to wporzadku a jeśli ponad 2000 to ciąża pozamaciczna. Mówił że macica jest ropulchniona i wskazuje na ciążę i nic nie wskazuje na ciążę pozamaciczna ale ja sie bardzo denerwuje :( w środę mam znowu iść na usg. Oszaleje chyba ostatnio @ miałam 2 listopada. Boję się dziewczyny

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam na usg jeszcze nic nie widać :( strasznie się denerwuje lekarz mówił że może wcześnie być mam jutro zrobic betę jeśli będzie około 1800 to wporzadku a jeśli ponad 2000 to ciąża pozamaciczna. Mówił że macica jest ropulchniona i wskazuje na ciążę i nic nie wskazuje na ciążę pozamaciczna ale ja sie bardzo denerwuje :( w środę mam znowu iść na usg. Oszaleje chyba ostatnio @ miałam 2 listopada. Boję się dziewczyny

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana spokojnie. Ja to bym tych waszych lekarzy do pionu postawiła!!! Po cholere Oni Was tak straszą. Toć to są bardzo wczesne ciąże i na tym etapie nic prócz rozpulchnionej macicy nie zobaczy się. Owulacja zawsze mogła się opóźnić. Tylko niepotrzebnie teraz będziesz się denerwować! Kochana napewno jest wszystko dobrze, a beta u każdej rośnie indywidualnie. U Ciebie może być około 2tys a u drugiej około 4tys i będzie widać to samo. W końcu po to jest taka rozbieżność w wynikach bety.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana spokojnie. Ja to bym tych waszych lekarzy do pionu postawiła!!! Po cholere Oni Was tak straszą. Toć to są bardzo wczesne ciąże i na tym etapie nic prócz rozpulchnionej macicy nie zobaczy się. Owulacja zawsze mogła się opóźnić. Tylko niepotrzebnie teraz będziesz się denerwować! Kochana napewno jest wszystko dobrze, a beta u każdej rośnie indywidualnie. U Ciebie może być około 2tys a u drugiej około 4tys i będzie widać to samo. W końcu po to jest taka rozbieżność w wynikach bety.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrobię jutro bete Ale boję się strasznie :( brak słów.. ten lekarz zawsze chce wykluczyć ciążę pozamaciczna bo to zagrożenie i może dlatego tak mówił.. :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobię jutro bete Ale boję się strasznie :( brak słów.. ten lekarz zawsze chce wykluczyć ciążę pozamaciczna bo to zagrożenie i może dlatego tak mówił.. :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jak Ja byłam u Mojego teraz w tej ciąży na pierwszej wizycie na której było widać też tylko pogrubione endometrium do tego 5cm cyste na jajniku i beta zaledwie 12.5 On Mi powiedział w prost, że nie mam się denerwować bo jestem w ciąży i koniec! Dlatego jak słyszę te teksty tych lekarzy to Mnie strzyka. Zawsze ale to zawsze trzeba mieć nadzieję do samego końca, a Oni Ją Wam odbierają już na samym początku. Tak być nie może. Oni chyba uczuć nie mają. Moi poprzedni lekarze tacy byli także wiem też coś na ten temat niestety. Naprawdę nie denerwuj się. Jest i będzie dobrze. Po prostu na zobaczenie wszystkiego jeszcze trzeba troszeczkę poczekać. Bo narazie to jest jeszcze taka malutka maluteńka kropeczka[emoji6][emoji6][emoji6][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry