reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nie, ja palcem wkładam nie używam tego aplikatora

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Też miałam plamienia przy luteine żywa krwią.Później dopiero zmieniły się na brązowe cała drogę na ip przeplakalam ,ze z nowu to samo i tak z 2 razy.Musisz być dobrej myśli może to jednorazowe plamienie i przejdzie masz leki ,a to najważniejsze.Ważne ,żeby się nie nasiliły i nie były ze skrzepami.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, chyba po cichu mogę się pochwalić zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreseczki [emoji173] od razu pojechałam na bete i wynik 62,53
Do lekarza dopiero 7 grudnia, ale jutro idę do rodzinnego po zwolnienie, biorę dupka i luteine :) boję się strasznie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wchodze na forum i widze takie wiesci![emoji4]
Gratuluje kochana[emoji4]
Wizyta w klinice pomogla.

Doczytalam, ze masz plamienia. Moze podjedz na ip zeby byc spokojniejsza.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
@××Ewela×× super!! Szybko dzialasz ze zwolnieniem: D @Ewelina271990 beta jak dla mnie wzorowa gratulacje, kiedy wizytujesz? @Iga0071 ja rowniez sie staram ale udzielam sie bardziej na watku "ciaza po poronieniu" i "poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne" tam bardzo duzo dziewczyn sie stara i udziela:) zapraszamy:)
W piątek pójdę na wizytę już nie mogę się doczekać...Mam różne scenariusze raz złe raz dobre oby zostało na tym dobrym.
 
Też miałam plamienia przy luteine żywa krwią.Później dopiero zmieniły się na brązowe cała drogę na ip przeplakalam ,ze z nowu to samo i tak z 2 razy.Musisz być dobrej myśli może to jednorazowe plamienie i przejdzie masz leki ,a to najważniejsze.Ważne ,żeby się nie nasiliły i nie były ze skrzepami.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale nie przestawalas brać luteiny ? Bardzo się boję

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry