reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczyny, chyba po cichu mogę się pochwalić zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreseczki [emoji173] od razu pojechałam na bete i wynik 62,53
Do lekarza dopiero 7 grudnia, ale jutro idę do rodzinnego po zwolnienie, biorę dupka i luteine :) boję się strasznie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7][emoji7][emoji7] Boże jak się cieszę :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Świetnie :) kiedy wizyta???

p19u3e3k7g5sehzy.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Zapiszę się na piątek tak myślę...
 
Cześć dziewczyny, chyba po cichu mogę się pochwalić zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreseczki
emoji173.png
od razu pojechałam na bete i wynik 62,53
Do lekarza dopiero 7 grudnia, ale jutro idę do rodzinnego po zwolnienie, biorę dupka i luteine :) boję się strasznie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewela cudownie, aż mam łzy w oczach, ze szczęścia oczywiście ❤
 
Cześć dziewczyny, chyba po cichu mogę się pochwalić zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreseczki [emoji173] od razu pojechałam na bete i wynik 62,53
Do lekarza dopiero 7 grudnia, ale jutro idę do rodzinnego po zwolnienie, biorę dupka i luteine :) boję się strasznie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super ,a nie mówiłam, ze do końca roku zobaczysz dwie kreski.Taki sam scenariusz jak u mnie jak już stwierdziłam, ze nigdy się nie uda to dwie kreski.Moja beta była dużo niższa [emoji4],dobrze ,ze jesteś obstawiona lekami teraz tylko odpoczywać i starać się nie denerwować.
Zapiszę się na piątek tak myślę...


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie po wizycie wszystko ok :) mała ma 1350 gram. 28tc dziś :) tylko moja szyjka się skraca [emoji51]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze ,ze mala rośnie [emoji4],staraj się dużo odpoczywać już z górki pójdzie.Ja dopiero 22 tc czekam na wizytę czwartkowa,bo też się jakoś boję o tą szyjke.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, chyba po cichu mogę się pochwalić zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreseczki [emoji173] od razu pojechałam na bete i wynik 62,53
Do lekarza dopiero 7 grudnia, ale jutro idę do rodzinnego po zwolnienie, biorę dupka i luteine :) boję się strasznie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
W końcu!!! Kochana cieszę się bardzo!!! Zobaczysz, że teraz będzie już tylko dobrze.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry