reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Ewelina271990 cos tam widac na zdjeciu. Trzymam kciuki za bete[emoji4]

@xxEwelaxx nie zalamuj sie Kochana. Napewno doczekasz sie swojego Malenstwa. Musisz byc dobrej mysli.

@AnetaManiak sliczny Adas[emoji4]

@aga_agi Tobie tez gratuluje[emoji4]

Moja Lilcia nie spi od 1.30 w nocy. Miala tylko godzinna drzemke nad ranem. I caly czas na rekach i przy cycu.
Ale i tak kocham swojego Skarba. I niedlugo zaczynamy z Mezem staranka o rodzenstwo dla Malej. Trzymajcie za nas kciuki[emoji4]

Wszystkim starajacym sie zycze powodzenia i przesylam fluidki[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]



iv09zbmhlcesvvs1.png
Szybko zaczynacie fajnie będzie mała różnica wieku [emoji4].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AnetaManiak śliczny Adaś [emoji7]
Pytałam lekarza o badanie męża, on powiedział że nie ma takiej potrzeby narazie bo raz już byłam w ciąży itp Ogol nie wszyscy go bardzo chwalą i mu zaufalam, ale do końca roku czekamy i jedziemy po nowym roku do kliniki tam nas przepadają myślę że męża też.

@aga_agi słodki cukiereczek [emoji7] niech rośnie zdrowo

@alunia87 tak nadalam ostatnio w czerwcu tsh i bylo poniżej 2 dokładnie nie pamiętam, ale lekarz powiedział że jest wporzadku

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy i pocieszenia jesteście kochane [emoji11]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry