reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Trzymam za wszystkie kciuki[emoji109][emoji109][emoji109] Dziewczyny także do boju ten weekend jest nasz a wiem, że większość z nas tutaj obecnych ma dni płodne także sobie nie żałujcie[emoji12][emoji12][emoji12]

@DorciaMamaOlka w poniedziałek miejmy nadzieję widzimy piękne dwie kreseczki[emoji1][emoji1]

@xxEwelaxx Kochana Moja mam nadzieję, że te złe dni przejdą i zacznie świecić dla Ciebie słoneczko[emoji11][emoji11][emoji11]wypoczęta po nocce??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inezka u mnie na początku też tak było po powrocie z tym myśleniem.. A potem z każdym dniem wpadałam coraz bardziej w papiery, w rytm pracy i było już coraz lepiej. Życzę żeby u Ciebie też tak się stało :)

Aneta super :) czyli u Ciebie podobnie jak u mnie-nawet plamienie liczy się jak @ :) trzymam kciuki za dwie kreski!
 
No Anetka co to taka cisza :( wszystkie trzymamy [emoji110][emoji14]ja po pierwszym dniu w pracy a wlasciwie to po nocce ....kolezanku ucieszone ze wrociłam ja ogolnie tez ale caly czas przez głowę przebiegały mi różne myśli. Niby czlowiek zajety pracą ale nie da się nie myśleć o aniolkach..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOT.

Ja wracam w poniedziałek i już się boję. Po szkole już chodzą różne historie. Zwolnienie miałam od gina i podejrzewam, że większość podejrzewa, że jestem w cIąży.

Aneta to owocnego weekendu
Inezka i Tobie
A co tam nam wszystkim ❤
 
Hej dziewczynki[emoji5]
Ja na patologi ciazy. Wczoraj mialam lekkie plamienie krwia i lekarz prowadzacy zdecydowal, zeby mnie polozyc do szpitala na obserwacje. No i tak sobie leze z kroplowka i chyba zaraz oszaleje z tych nudow. Jedyne co mnie pociesza to to, ze prawdopodobnie wyjde juz w poniedzialek do domu.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Hej dziewczynki[emoji5]
Ja na patologi ciazy. Wczoraj mialam lekkie plamienie krwia i lekarz prowadzacy zdecydowal, zeby mnie polozyc do szpitala na obserwacje. No i tak sobie leze z kroplowka i chyba zaraz oszaleje z tych nudow. Jedyne co mnie pociesza to to, ze prawdopodobnie wyjde juz w poniedzialek do domu.

f2w3yx8d8eesu797.png
Justys wszystko bedzie dobrze [emoji5]weekend pod kontrola w szpitalu i szybko wracajcie do domu [emoji8][emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry