reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Inezka faktycznie dziwna ta Twoja beta.. ale niby od 5 jest pozytywna?
Ja robilam w 11 dniu po owulacji.Okres mam na 14 dzien.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny dwie kreski są ale beta z poniedzialku wynosi zaledwie 6 :( kiedy powinnam ją powtórzyć w środę czy czwartek ?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepiej zrobić po 48h czyli jutro. Ewentualnie w czwartek, ale mi lekarz kiedyś mówił, że na samym początku lepiej sprawdzać co 48h bo powinna i tak szybko rosnąć. Co do tego czy za wcześnie to mogła po prostu przesunąć Ci się owulacja a tym samym termin @. I Tobie się może wydawać, że robiłaś w dzień @ a tak naprawdę było to wcześniej :) hcg zaczyna się wytwarzać od 24 do 48 godz po implantacji, która zazwyczaj ma miejsce między 8 a 10 dniu po owulacji (na ok 5-6 dni przed terminem @). Ja betę zazwyczaj robiłam w 11 dniu po owulacji czyli ok 3 dni przed terminem @. Najniższą wtedy miałam niecałe 14 mIU/ml.

kasia to masz prenatalne przed samymi świętami :) ale fajnie! Ja mam dokładnie tydzień po Tobie drugie prenatalne :) a tydzień wcześniej połówkowe u mojej gin :)
 
reklama
Justys w poniedzialek rano ale to byl dzien spodziewanej @ to chyba za wcześnie poszlam?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrob jak dziewczyny mowia. Idz jutro i bedziesz wszystko wiedziec.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Do góry