reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Anik nie stresuj sie:*Musi byc dobrze!Zarodek jest wiec na nastepnej juz bedzie piekne ♡

Ja dzis na kontrole o 16. Z 457 na 212 beta spadla w ciagu 48h wiec chyba w normie..mam nadzieje ze mnie babka pocieszy ze sie oczyszcza ladnie.Dzis cos tylko plamie..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anik nie stresuj sie:*Musi byc dobrze!Zarodek jest wiec na nastepnej juz bedzie piekne ♡

Ja dzis na kontrole o 16. Z 457 na 212 beta spadla w ciagu 48h wiec chyba w normie..mam nadzieje ze mnie babka pocieszy ze sie oczyszcza ladnie.Dzis cos tylko plamie..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki żeby nie trzeba było zabiegu robić :)
 
Ja tez juz po wizycie... Ciąża młodsza o tydzień.. wg usg jest 5t1d wiec serducha jeszcze nie bylo, ale pecherzyk ciazowy 7,5mm, a w srodku kropeczka byla powiedziala gin wiec mysle ze wszystko idzie w dobrym kierunku... Musi urosnąć i dojrzeć :) myslalam po cichutku ze serduszko bedzie, ale nie mialo prawa byc, bo wiedzialam ze owu sie przesunela o conajmniej tydzien.. tym bardziej ze test ciazowy wyszedl po spodziewanej @, wiec pierwszy raz mam taka sytuacje, ale trzeba to jakos przezyc ;)) za 2 tyg kolejna wizyta, akurat w dniu urodzin mojego meza hihi i mam nadzieje ze juz wtedy uslysze serduszko :)) i bedzie wszystko ok... Wg okresu mam 6+1 wg usg 5+1.. ale mysle, ze tak moze byc, co sądzicie? Gin tez powiedziala, ze nawet mlodsze ciaze sie zdarzaja... wg usg termin na 20.09, wg OM 14.09.
Wspaniała wiadomość! Niech kropeczka zdrowo rośnie i życzę pikającego serduszka za dwa tygodnie [emoji178][emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam pierwszą wizytę w poniedziałek :)
Ale jakieś kiepskie samopoczucie mnie dopadło, ciągła senność, zimno, mdli, do tego młodsza chora, ma zapalenie jamy ustnej, więc męczy się bidulka i cały dzień u mnie na rękach. A ja z tymi mdlosciami i nie wiem czy z nią do WC biegać, jak zostawię na chwilę samą to zaraz jest ryk :no2: kiepsko

A co do terminów, ja się zawsze wkurzalam, bo mam krótkie cykle, a termin mi uparcie liczyli z OM zawsze :confused2: jak się moja starsza urodziła 3 tygodnie przed czasem to w zasadzie było już 37t1d, więc teoretycznie ok, a w szpitalu nas traktowali jak z wczrsniakiem, bo z OM wyszło 36t5d grr przez to nas dłużej trzymali i bidulke pod lampy ładowali.
Kochana doceniaj te objawy, jak urodzisz, będzie Ci ich brakowało [emoji12] Trzymam kciuki za wizytę [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anik nie stresuj sie:*Musi byc dobrze!Zarodek jest wiec na nastepnej juz bedzie piekne ♡

Ja dzis na kontrole o 16. Z 457 na 212 beta spadla w ciagu 48h wiec chyba w normie..mam nadzieje ze mnie babka pocieszy ze sie oczyszcza ladnie.Dzis cos tylko plamie..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
I jak tam wizyta?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anik nie uznali za wcześniaka bo 37 tydz to już się uznaje za ciążę donoszoną :)

Manki zawsze mnie to dziwiło jak lekarze uparcie trzymali się terminu OM. Moja koleżanka też tak miała. Dlatego tym bardziej cieszę się, że ja trafiłam na takich, którzy sugerowali się terminem z usg bo mam długie cykle. Zdrówka dla córci :)
Tak tak wiem tylko chodzilo mi o to czy skonczony 37 tyg bo moj chrzesniak jest urodzony 36t6d i jeden dzien mu braknal i jest uznany jako wczesniak. A urodzil sie 4200g hehe
 
Do góry