reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Rozmaryn wizyta 13.12. Zastanawiam się czy nie zrobić jakiś badań, przed tą wizytą. Nie mam pojęcia jak wygląda taka wizyta i jakie badania zleci profesor.
 
rozmaryn dziękuję że pytasz. Ogólnie to odliczam i się cieszę ale też rozpamiętuję.. nie planujemy już więcej dzieci a te 9 m-cy tak szybko minęło.. no i teraz wszystko się zmieni.. koniec spokoju:) mój Gabiś już sam się ogarnia.. jedyne co to pyta o wszystko czy może albo jak zrobić ale co do czego robi sam.. nawet sam się kąpie, sam zasypia a teraz takie małe bezbronne maleństwo zdane na mnie 24 godz na dobę:) już zapomniałam jak to jest:)
no i trochę się boję cesarki.. ale wszystko do przeżycia przecież:)

a jak ty się czujesz??

jak reszta mamusi??
 
rozmaryn dziękuję że pytasz. Ogólnie to odliczam i się cieszę ale też rozpamiętuję.. nie planujemy już więcej dzieci a te 9 m-cy tak szybko minęło.. no i teraz wszystko się zmieni.. koniec spokoju:) mój Gabiś już sam się ogarnia.. jedyne co to pyta o wszystko czy może albo jak zrobić ale co do czego robi sam.. nawet sam się kąpie, sam zasypia a teraz takie małe bezbronne maleństwo zdane na mnie 24 godz na dobę:) już zapomniałam jak to jest:)
no i trochę się boję cesarki.. ale wszystko do przeżycia przecież:)

a jak ty się czujesz??

jak reszta mamusi??
ja sie niedlugo dowiem, czy bede miec cc czy sn i mam stresa, bo nie boje sie, ale wolalabym sn
 
Chciejko po wizycie wieści takie ze ciąża owszem jest ale dużo młodsza około 4-5 tydzień musze czekać jeszcze tydzień i wszystko będzie wiadomo :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki.

Witam nowe mamy. Dla waszych aniołków[*]

Ja juz żyje tylko porodem. Caly czas mam skurcze ale nieregularne jeszcze. Rozwarcie zadne a szyjka jak była tak jest miekka od 26 tyg :) czekam i proszę córkę zeby juz sie zdecydowala bo czuje sie fatalnie. Wszystkie tabletki odstawione i ten bol mnie wykańcza. Jak nie urodze 30 to mam na wywolanie sie stawic. Nie chcą dluzej czekac z ta moja cukrzyca. Z jednej strony mnie to cieszy a z drugiej boje sie wywolywania. Z synkiem juz mialam i bardzo zle wspominam.

Beti kciuki mocno zaciśnięte. Dawah znac zaraz po wizycie :)


 
reklama
Hej
Aneta, ale szybko ta Twoja ciąża zleciała, a pamiętam jak pisałaś o krwawieniach, pobycie w szpitalu, dużym krwiaku. Szok! Ty już na końcówce.
Beti, będzie wszustko dobrze, tylko to czekanie jest najgorsze! A nie chcesz zbadać bety dwa razy? Nie musiałabyś tyle czekać. Dzidziol sobie rośnie pomału. A jaką miałaś wielkość zarodka i pęcherzyka?
 
Do góry