reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dzięki...mam jeszcze 2 dzieci..Ale jak pewnie wiecie odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży,w głowie mam wizję 3-ki. :( boje się strasznie jutrzejszego zabiegu,narkozy... Nigdy nie byłam w szpitalu poza porodem i nie wiem jak to będzie..lekarz powiedział że miesiąc po mam przyjść na kontrolę i jak będzie wszystko ok to brać się do dzieła...z tym że już każda moja ciąża będzie potencjalnie zagrozoną i dostanę leki na podtrzymanie od początku.
Spróbuję przebrnąć przez cały ten wątek i uświadomić sobie co mnie czeka..
Jest mi tak smutno :(
 
reklama
Witam. Nie wiem czy jest są tu dziewczyny, które pisały w czasach kiedy Ja tu zaglądałam, ale weszłam, żeby się pochwalić
1 listopada o godzinie 14:00 przyszedł na świat nasz długo wyczekiwany synuś Leon Julian. Jest cudowny. Warto zawsze mieć nadzieję i wierzyć.
 
No czas to tutaj jest najskuteczniejszy lek. Czasami potrzeba paru lat by znów móc się psychicznie przygotować. Doskonale rozumiem i współczuję. Jednak musicie pamiętać, że to nie wasza wina i takie rzeczy się niestety zdarzają i trzeba sobie z nimi jakoś radzić i przejść z tym do porządku dziennego.
 
reklama
Do góry