reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

anik zakładam ze dostałaś antybiotyk to moze być tak ze wszytko wybił, jak bedziesz u ginekologa to go poproś żeby ci wymaz pobrał z szyjki w kierunku bakterii, a pozostałe zeczy to z krwi i moczu
Dziekuje za info:) napewno zerkne na stronke.. A wymaz na cytologie pewnie mi pobierze a na bakterie to jakis osobno musi byc? Tak dostalam antybiotyk i wlasnie tez tak myslalam ze jak jakaś bakteria to i tak juz jest wyleczone. Bakterie mialam w moczu i tez bedzie to wyleczone przez ten antybiotyk. Z tarczycy chcialam tylko tsh zbadac bo ft3 i ft4 koleżanka z laboratorium mi powiedziala ze gin mi tego nie odczyta. Ze to szczegolowe badania do endokrynologa.
 
reklama
Wymaz pobiera takim patyczkiem i to inna próbka, Ja to ft3 i ft4 robiłam wynik wychodził w normie, pokazywałam lekarzowi nie miał zastrzeżeń. Jak masz możliwość to idz do endo ale trzeba mieć skierowanie lub prywatnie, na skierowanie wysyła lekarz rodzinny i on zleca tylko tsh pozostałe zleca już edno lub robisz sama. U mnie do endo sie dostać to masakra a jak bym zaczęła chodzić prywatnie to by mi nie starczyło na życie badanie + wizyta. Oj trudne to wszytko
 
Teraz mam 41, ale ogolnie mam dlugie cykle. Także dopiero dzisiaj mija mi 8dni od kiedy nie mam @. Narazie nie testuje bety zeby sie nie denerwowac, biore juz luteine i 2,11 mam wizytę- przed tym zrobie w poniedziałek bete zeby sprawdzić czy rośnie ok.
Trzymam kciuki zeby wszystko pieknie i zdrowo roslo :D
Tylko jakie ja mam badania porobic jak wg lekarzy jedno poronienie to nic takievo i dopiero po drugim kieruja na badania. Ja chce sobie mocz zbadac bo mialam bakterie i chce sie upewnic ze juz ich nie ma i tsh chce sobie zbadac. Wiecej nie zbadam mysle ze inne badania robi sie z wymazu szyjki a tego lekarz mi raczej nie zrobi. Ty cos badalas po poronieniu?
Ja mam dwoje dzieci i teraz trzecie niestety w 9 tygoniu stracilismy :/ wczesniej nie mialam problemow z donoszeniem ciaz, wiec byl to pierwszy raz (oby ostatni! :( ). Nie mieszkam w Pl i gin na skierowaniu wypisala mi badanie hist + kariotyp i w sumie nic wiecej. Badania krwi mialam swieze, ale np toxo nie sprawdzali. Dwa miesiace wczesniej i tak robilam kontrolna morfologie + hormony, wiec nie trzeba bylo tego ruszac.
Teraz bym chetnie sprawdzila toxo, bo wczesniej nie mialam, i w sumie nie wiadomo, moze to bylo przycyzna :/ Bakteryjnej infekcji tez pewnie nie namierzymy teraz, bo o 3 tygodniach walki z zawalonymi zatokami musialam lyknac w koncu antybiotyk.

A i wczesniej pisalam, ze dokladnie po 4 tygodniach od lyzeczkowania dostalam @, bardza krotka i skapa i od @ do owulacji caly czas mialam lekko podbarwiony sluz, czasem lekko rozowy, czasem lekko brazowy... no martwilo mnie to (dalej martwi i w pn pojde z gin pogadac), ale o dziwo zaraz po owulacji wszelkie plamienie zniknelo. Takze mam nadzieje, ze do kolejnej @ juz nic dziwnego sie dziac nie bedzie :)
O ile @ bedzie, bo "uwazanie" ogolnie kiepsko nam idzie :p
 
Trzymam kciuki zeby wszystko pieknie i zdrowo roslo :D

Ja mam dwoje dzieci i teraz trzecie niestety w 9 tygoniu stracilismy :/ wczesniej nie mialam problemow z donoszeniem ciaz, wiec byl to pierwszy raz (oby ostatni! :( ). Nie mieszkam w Pl i gin na skierowaniu wypisala mi badanie hist + kariotyp i w sumie nic wiecej. Badania krwi mialam swieze, ale np toxo nie sprawdzali. Dwa miesiace wczesniej i tak robilam kontrolna morfologie + hormony, wiec nie trzeba bylo tego ruszac.
Teraz bym chetnie sprawdzila toxo, bo wczesniej nie mialam, i w sumie nie wiadomo, moze to bylo przycyzna :/ Bakteryjnej infekcji tez pewnie nie namierzymy teraz, bo o 3 tygodniach walki z zawalonymi zatokami musialam lyknac w koncu antybiotyk.

A i wczesniej pisalam, ze dokladnie po 4 tygodniach od lyzeczkowania dostalam @, bardza krotka i skapa i od @ do owulacji caly czas mialam lekko podbarwiony sluz, czasem lekko rozowy, czasem lekko brazowy... no martwilo mnie to (dalej martwi i w pn pojde z gin pogadac), ale o dziwo zaraz po owulacji wszelkie plamienie zniknelo. Takze mam nadzieje, ze do kolejnej @ juz nic dziwnego sie dziac nie bedzie :)
O ile @ bedzie, bo "uwazanie" ogolnie kiepsko nam idzie :p
Ehh to jest właśnie niesprawiedliwe.. to teraz czekasz na drugą @?
 
Czekam, nie czekam... jakoś na połowę listopada termin kolejnej @ wypada, więc sporo czasu jeszcze zostało. Nie myślę o tym jakoś intensywnie teraz :)
Jeśli przed wiosną nam się nie uda, to zacznę sie martwić. Do tej pory na szczęście dłużej niż 3 miesiące starać się nie musieliśmy ;)
 
Cześć dziewczyny:-) nie było mnie pare dni a tu tyle wiadomości rozmaryn zgadzam sie z Tobą- dzis jest ten szczególny dzien i ja tez wspominam swojego malego aniolka... Dodatkowo dziś mam dzień pełen emocji, bo o 19 mam wizytę, na którą czekam z niecierpliwością, póki co nie nastawiam się na nic, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciała zobaczyć cos więcej :-)w poniedziałek robiłam kontrolne bhcg i wyszlo 1517, takze rosnie fajnie
 
Cześć dziewczyny:-) nie było mnie pare dni a tu tyle wiadomości rozmaryn zgadzam sie z Tobą- dzis jest ten szczególny dzien i ja tez wspominam swojego malego aniolka... Dodatkowo dziś mam dzień pełen emocji, bo o 19 mam wizytę, na którą czekam z niecierpliwością, póki co nie nastawiam się na nic, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciała zobaczyć cos więcej :-)w poniedziałek robiłam kontrolne bhcg i wyszlo 1517, takze rosnie fajnie
I co? Juz po wizycie?:)
 
Tak :-) wciaz nie moge uwierzyc ale widzieliśmy piękny pęcherzyk, który lekarz ocenił na 4 tydz., chodz zgodnie z om to 6 tydz. i 3 dzień(ciesze się z takiego wyniku bo jednak pomiar temperatury i obserwacje mnie nie zawiodly jeśli chodzi o zblizony termin owulacji:-)- 22.11 mamy ponowne badanie i wówczas powinno być widoczne serduszko :-)
 
reklama
Tak :-) wciaz nie moge uwierzyc ale widzieliśmy piękny pęcherzyk, który lekarz ocenił na 4 tydz., chodz zgodnie z om to 6 tydz. i 3 dzień(ciesze się z takiego wyniku bo jednak pomiar temperatury i obserwacje mnie nie zawiodly jeśli chodzi o zblizony termin owulacji:-)- 22.11 mamy ponowne badanie i wówczas powinno być widoczne serduszko :-)
To cudownie:) super;) gratuluje:) teraz odpoczywaj a dzidzius bedzie rosnal:) termin na lipiec?
 
Do góry