reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Po poronieniu miałam dwa okresy właściwie jeden po drugim. Mieszkam w Niemczech i tu wszystko jest inaczej... nie ma samodzielnych laboratoriów gdzie mogłabym iść i nawet odpłatnie zrobić betę :frown: mój lekarz ma własne laboratorium ale kazał przyjść dopiero 3.06 na usg i badania. Sama nie wiem co o tym myśleć...

Tak masz racje. Ja tez mieszkam w DE. Jesli nic sie.nie dzieje. Nic Cie nie boli nie plamisz itd to poczekaj. Zawsze mizesz skoczyc tez na Gynäkologische Ambulanz w szpitalu na kontrole. Ewentualnie kup rest Clearblue ten elektroniczny. Drogi ale czuły jest i dokładny:) dostepny wszędzie poczawszy od dm Rossmann itd a na aptece skonczywszy ;)


 
reklama
lux nie szalej na pewno będzie wszystko ok!!!! czujesz się ciążowo więc to dodatkowo powinno cię uspokoić:) ja trzymam kciuki&&&&&&&&& ja przed każdą wizytą mam stracha ale to już chyba tak zostanie do końca..

dziś w nocy urodziła moja przyjaciółka (razem zaszłyśmy w wakacje, tylko że ja poroniłam..) jej dziewczyny jak ja już bym chciała rodzić.. a jeszcze tyle czasu..
 
lux nie szalej na pewno będzie wszystko ok!!!! czujesz się ciążowo więc to dodatkowo powinno cię uspokoić:) ja trzymam kciuki&&&&&&&&& ja przed każdą wizytą mam stracha ale to już chyba tak zostanie do końca..

dziś w nocy urodziła moja przyjaciółka (razem zaszłyśmy w wakacje, tylko że ja poroniłam..) jej dziewczyny jak ja już bym chciała rodzić.. a jeszcze tyle czasu..
do listopada Ci zleci szybko, zboacz 16 tydzien Ci juz leci!
no wiem, ze sa objawy rzygalam rano jak kot, mdli, piersi bola, ale ten strach jest
 
Sama nie wiem co napisać. Przez noc czysto, nawet jak się podcieralam to nic nie było, tylko głębiej to siedzi. Brzuch boli, plecy bolą. Dziś popołudniu jadę do gina.
Lux będzie dobrze :)
 
reklama
Zdążyłam napisać i iść do WC, niestety krwi znowu jest więcej. Wiem że chcecie dobrze i wasze słowa dużo dla mnie znaczą, ale tracę nadzieję.
 
Do góry