reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

aneta wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że krwawienie ustaje.

Nie dam się nie dam. Nawet napisałam, że odchodzę od niego, ale nie było paniki z jego strony wiec chyba mu to obojętne. Muszę wyjechać na weekend, żeby się z nim nie zobaczyć. Ćwiczy na siłowni żeby podobać się kobietom, więc ja mu pokaże na co mnie stać.
jakbym go dorwala to ah szkoda gadac, nie daj mu sie, dlugo juz jestescie razem?
 
reklama
Chciejka wspolczuje tego stresu związanego z kłótnia. Nie daj się kochana.

Ja czekam na odchod. Co mi lekarz powie. Na razie dostalam kolejny zastrzyk zeby nie bylo zakrzepu. Mierzenie temperatury i cisnienia. Nie krwawie juz mocno. Takie lekkie plamienie mam z brazowymi resztkami. Mam nadzieje ze dzidzius mocno sie trzyma. Moze mi jeszcze usg zrobia. Zobaczymy. Jak tylko będę cos wiedziala to sie odezwe. Pozdrawiam :)
trzymam kciuki caly czas!
 
Ja tez bym chciała wiedzieć gdzie rodzina w tym jest. Wszystko co robię, nic się nie liczy wszystko jest źle. Nawet kilka stowek co zarobie to się z tego śmieje.
 
Ja tez bym chciała wiedzieć gdzie rodzina w tym jest. Wszystko co robię, nic się nie liczy wszystko jest źle. Nawet kilka stowek co zarobie to się z tego śmieje.
wiesz co, pewni sie smieje, bo uwaza, ze on zarabai tyle by rodzine utrzymac..moj kiedys walczyl bym nie pracowala, mialam byc w domu, i sie zbuntowalam..pracuje na siebie, na emeryture i jest dodatkowa kasa, po co mam siedziec w domu jesli nie mamy jeszcze dziecka i ogladac tv no po co....chce pracowac to bede pracowac, choc nie ukrywam, ze jest mi ciezko, robie od rana do wieczora, o 18-tej jestem w domu, trzeba poprac ugotowac itd, ale jestem z siebie dumna, ze pracuje i szkoda, ze Twoj nie docenia Twojej pracy, uwaza, ze robienie bizuterii jest smieszne czy jak?
 
Właśnie badal mnie ordynator. Krwawienia juz prawie nie ma jakies tam resztki tylko. Podobno wszystko dobrze. Nie musze caly czas lezec w domu ale mam sie oszczedzac. Najwazniejsze ze dzidzia zyje ma 0.77 mm bije jej pieknie sersuszko. Pecherzyk tez dobrze rosnie ma ponad 20 mm. Wielkość dzidzi wskazuje dokładnie na 6 tyd 5 dzien tak jak mi z om wychodzi. Mam nadzieje ze nie bede musiala tu wracac . jak cos jutro rano do domku. Mam nadzieje ze dzidzia będZie dalej tak walczyc jak walczy i wszystko bedzie dobrze. Dziekuje Wam za wsparcie :*
 
reklama
Właśnie badal mnie ordynator. Krwawienia juz prawie nie ma jakies tam resztki tylko. Podobno wszystko dobrze. Nie musze caly czas lezec w domu ale mam sie oszczedzac. Najwazniejsze ze dzidzia zyje ma 0.77 mm bije jej pieknie sersuszko. Pecherzyk tez dobrze rosnie ma ponad 20 mm. Wielkość dzidzi wskazuje dokładnie na 6 tyd 5 dzien tak jak mi z om wychodzi. Mam nadzieje ze nie bede musiala tu wracac . jak cos jutro rano do domku. Mam nadzieje ze dzidzia będZie dalej tak walczyc jak walczy i wszystko bedzie dobrze. Dziekuje Wam za wsparcie :*
super wiesci, oby tak dalej!
 
Do góry