reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

no mi ta lutealna sie dluzy masakrycznie, ja dzis jestem jakos 5, max 6 dpo i ja nie wiem jak dotrwam do przyszlego tygodnia:D
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki. Beta pokazuje że w ciąży nie jestem.
Nie wiem co myśleć,
Albo rozregulował mi się cykl, albo jakieś paskudstwo się zrobiło, albo @ przyjdzie jutro albo nie wiem kiedy. Szkoda :(
 

Załączniki

  • 20160203_163838_HDR.jpg
    20160203_163838_HDR.jpg
    263,1 KB · Wyświetleń: 45
Mania przykro mi :(
Teraz tak pomyślałam, że może zrobie jak @ nie przyjdzie jeszcze dla świętego spokoju w piątek bete, bo moja lekarka dopiero w poniedziałek wraca. Może przesunął mi się cykl i zrobiłam za wcześnie bete.? Doradzcie coś laski.
Bo miesiąc był baardzo owocny z mężem.
 
no właśnie w tym miesiącu tak na prawdę to ciężko ustalić, bo ostatnia @ przyszła 5 dni szybciej niż miała i cykl trwał 27 dni, a nie jak zawsze 32. Aplikacja mi wyliczyła owu 17 stycznia
 
A u mnie przyszła 4 dni puzniej a owu miałam w 14 dniu,no ale ja miałam stymulowany i monitorowany wiec wiem dokladnie kiedy,poczekaj do piątku dla własnego spokoju zrób bete,bedziesz pewna :) jak ma Cie to uspokoić :)
 
Zobaczymy, przede wszystkim mam nadzieję, że wszystko ze mną jest oki, a nie jeszcze coś się pojawiło.
 
Mania jak nie wiesz kiedy była owu to ciężko powiedzieć czy beta nie była zrobiona za wcześnie. Niestety zostaje Ci czekać cierpliwie... ja w 33 dc miałam betę negatywną a w 37dc już "lekko" pozytywną (lekko bo wynik tylko w okolicy 14 miałam), owulację miałam w tamtym cyklu ok 26dc. Także wszystko jest możliwe :)

Chciejka super, że jest zielone światło :) oby tylko nadżerka szybko została wyleczona i już w ogóle super będzie :)

trzymam kciuki za wszystkie &&&&
 
reklama
Mój estradiol spadkowy więc póki co na ciążę się nie zanosi... ale nie można jej na 100% wykluczyć. Ja czuję że nie ma ale zobaczymy we wtorek testuje i odstawiam leki. ..
 
Do góry