reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ja dawałam banana właśnie i ze słoiczka jest taki obiadek ziemniaki z dynia i mój mały się zajadał już jak miał 3,5 m-ca.. pediatra mi tak kazała bo mały w ogóle mleka nie chciał jeść jak ja straciłam pokarm....
 
reklama
Ewik a gdzie to jezdzisz na badania?? Trzymam kciuki kochana caly czas!!

Kamkaz ja zaczelam stosowac detektor od 20 tyg ciazy i NIE ZAWSZE MOGLAM znalezc serduszko mojej kruszynki. W 38 tyg nawet jak sie zaslonila badz nie wiem co to porobila to czasem ciezko bylo mi tetno znalezc. W szpitalu ich detektorem tez polozna szukala dosc dlugo a był 36 tydzien :-) Takze spokojnie!

Izka ja nie wiem co to za lek, ale skoro tak jest napisane na ulotce o wolalabym sie upewnic jeszcze gdzie indziej :-) Ty ktory tydzien juz??:-)

Penep6 - dziwny Twoj komentarz taki z dupy strony o_O


Rurka ja nie pomoge, moje pierwsze dzieciątko siedzi w brzuchu jeszcze wiec to ja Was pytaniami bede zasmiecac za nie dlugo bo na niczym sie nie znam :-)

A my czekamy... i czekamy. Tak sie Lenie spieszylo a teraz siedzi w brzuchu grzecznie. Termin za 8 dni, od kilku zaczal odchodzic mi chyba czop, skurcze sa ale bez ladu i skladu. Mala sie duzo rusza, cos czuje ze przenoszę z tego wszystkiego. :-)
 
Dziewczyny dwa tyg temu był bananek i marchew i to samo było. Pediatra kazała od owoców zaczynać. Z Zuz nie miałam takiego problemu wszystko ok było od początku.
 
Klinikę mam ponad 450 km od domu :szok: trochę się trzeba najeździć za marzeniami :confused:
A penep to pewnie kolejna frustratka, co nie ma swojego życia i na forach kobiecych miesza, ech...
 
Ewik noo to masz niezły kawałek do przejechania.. ale czego to się nie robi, żeby te marzenia się spełniły :) trzymam kciuki za dobre wyniki!!

Sysiq u mnie 31 tc leci ;-) dzwoniłam jeszcze do mojego gina i powiedział, że mam brać, a pani w aptece powinna się douczyć :-p bo to przez nią się zastanowiłam czy brać, bo powiedziała, że kobietom w ciąży się tego nie przepisuje i to mnie zastanowiło..
heh u mnie było tak samoz Igorem, najpierw się pchał, kilka razy leżałam w szpitalu z zagrożeniem przedwczesnym porodem, a na koniec wyszedł 2 dni przed terminem i to przez cc, bo też nie chciał wyjść :-p

Rurka a może spróbuj marchewkę z innej firmy, albo jak masz jakieś sprawdzone to z własnego ogródka :) czasem dzieciaki nie tolerują konkretnego słoiczka. A może po prostu to jeszcze nie TEN czas. Poczekaj tydzień, dwa i spróbuj jeszcze raz :) Mówią, że dzieciom karmionym piersią należy rozszerzać dietę dopiero od 6 mż, a dzieciom na mm od 4 mż.
 
My na piersi jesteśmy dlatego nie mam aż takiego ciśnienia na innowacje :) ale jednak zastanawia mnie to ...

Ewik no faktycznie kawał drogi ... oby juz było dobrze tak bardzo Ci kibicuję ... pamiętam jak witałaś mnie tu na forum ... w tym okrutnym dla mnie czasie ... mam mega sentyment do Ciebie :)
 
reklama
Do góry