reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czy któraś z was brała azitrolek 500 w ciąży? Pani w aptece się zdziwila ze to dla mnie, na ulotkach tez pisze żeby raczej nie stosować chyba ze jest zagrozenie zycia. A internista w porozumieniu z jakimś ginem mi to przepisali i az boje się to wziac..
 
reklama
Bafinka &&&&&&&&&&&&&& za starania, co my musimy znosić....
A ja za tydzień kontroluję tarczycę. Jeśli będzie ok to działamy, jak nie to za kolejny miesiąc znów badanie i zobaczymy. Chyba będę musiała zamieszkać na drugim końcu Polski, bo z dojazdami w śmierdzących pociągach w tych upałach nie wyrobię...
\
ewikewik a gdzie masz klinikę?

ja wam powiem ze psyhika to płata figle dzis gin mi powiedział ze owu była i ja już objawy widze..:) oszaleć można... a już było tak dobrze..

iza a na co ten lek?? ja niestety nie pomogę..
 
Ostatnia edycja:
Bafinka wyszły mi złe wyniki morfologii, ob i crp i jakieś tam inne, podejrzewają jakąś infekcję tylko cholera wie co, no i włączyli antybiotyk. Wykupiłam, ale będę jutro jeszcze dzwonić do kogoś żeby skonsultować czy mogę, bo ulotki mnie przeraziły :/
 
Izka87 najlepiej skontaktuj się ze swoim ginem wtedy będziesz miała pewność. Ja jednak interniście chyba bym tak do końca nie ufała. Zawsze wolałabym zapytać swojego lekarza czy można brać te leki czy nie
 
Bafinko tak właśnie jest że mając nadzieje już widzimy objawy, pamiętaj że objawy zbiżającej się @sątakie same jak ciąży na prawdziwe symptomy ciąży będzie czas po zagnieżdzeniu. Będzie dobrze!!!! i pamiętaj że ja przejmuję brzusio po Tobie;)
 
Nie lepiej kupić samochód niż się przeprowadzać

?????????????????:baffled: ale że niby co to miało być bo nie ogarniam? Takie "dzień dobry" czy jak?

Ewiczku kochany oby tarczyca była ok!&&&&&&&&&&& :happy:


Kamkaz mi twardniał brzuch przy braxtona!!! i było ok ... ale u każdego inaczej

Bafinka no to &&&&&&&&&&&&&&&:laugh2::laugh2::laugh2:

Iza... niestety nie pomogę z tym lekiem...

U nas noc masakra ...młoda do 2 budziła się co pół godziny a nad ranem jęczała z bólu brzuszka i puszczała bąki ... a wczoraj po długiej przerwie znowu zaczęłam rozszerzać dietę... no i co ja mam robić? czekać jeszcze? dałam jej trochę jabłuszka ... ale bardzo mało bo nie chciała no i taka reakcja .... ehhhh Pediatra kazała rozszerzać ale chyba jednak sie wstrzymam jeszcze.
 
rurka- a próbowałaś dać banana? albo marchewkę? bo po tych rzeczach to na pewno nie powinna mieć gazów.. Ja rozpoczęłam rozszerzanie diety od marchewki właśnie..bo słodka i delikatna..
a tak w ogole to jesteś pewna że to jabłuszko? nie pamiętam..karmisz piersią? może zjadłaś coś cięższego?

U mnie dzisiejsza noc też nie najlepsza..jedno dziecko budziło drugie:-p:sorry:- spinam pośladki, zaraz wezmę prysznic..pomaluję się i ...wytrwam!;-)
 
Najpierw najlepiej zacząć od warzyw właśnie i tych nie słodkich bo potem dzieci nie chętnie chcą je jeść jak poznają smak słodkiego :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry