reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Rurka gratulacje :) super porod :)
Agaawa Tobie rowniez gratuluje, nie moge uwierzyc ze to juz :) co do cc to wspolczuje krwiaka, ja mialam to szczescie ze po cc zadne komplikacje sie nie pojawily, rana sie goila i bylo ok oczywiscie na tyle na ile moze byc po cc. Oby krwiak sie wchlanial szybko :)

Celta kochana dla mnie tez jestes bohaterka. Sysiq to pieknie napisala :) to ze odczuwasz niepokoj i martwisz sie, ze zadanie Cie przerasta swiadczy o Tobie jak najlepiej. Podchodzisz realnie do wyzwania, ktorego sie podjelas dzieki czemu Twoje decyzje sa madre i przemyslane. Droga ktora podazasz pewnie jest trudna i wyboista, ale jestem pewna, ze czeka Cie piekna nagroda - milosc dzieci, ktoryk dalas dom i serce. Pisz do nas czasem, nawet tylko o sobie :* przytulam i caluje.

Pietrucha mysle o Tobie.

Ewel gratuluje dwoch kresek :)

Ewik o Tobie tez mysle.

Nanulika dawno nie pisalas, odezwij sie prosze.

90natka pozdrawiam :)
 
reklama
Ewel. Gratuluję tych upragnionych dwóch kreseczek i życzę bardzo nudnych już tylko 8 miesięcy

Rurka Lili jest cudowna. Masz wspaniałą księżniczkę. Od maleńkości uczy sie pokazywać środkowy palec he he grunt, że na rodziców
 
Pani Kovalowa witam się i ja. Bardzo współczuje tych tragedii przez które musisz przechodzić. Światełko dla Twoich Aniołków[*]. One czuwają nad Wami i pomogą Wam przez to przejść.

Ehh dziewczyny nigdy w życiu nie przypuszczałam, że aż tyle dzieci zasila gromadę Aniołków w niebie. Aż tyle osób musi tak strasznie cierpieć po stracie swoich dzieci. To jest aż niepojęte
 
Rurka śliczności a na ten palec brak mi słów :p
Kamkaz póki sama nie poroniłam też nie wiedziałam ile takich samych tragedi nawet w mojej najblizszej rodzinie było.
 
Colly chyba żadna z nas nie zdawała sobie spray z tak ogromnego problemu. Widzę po suwaczku, że już wielkimi krokami zbliża się drugi trymestr. Nawet się nie obejrzysz a będziesz tuliła swoje maleństwo tak jak Agaawa i Rurka:-)
 
reklama
Neta jak tam u Ciebie? :-)

Rurka śliczna maleńka:-) a ta fotka z paluszkiem bezcenna ;-);-)

Kamkaz niestety, jest bardzo dużo Aniołków... ja po stracie zdziwiłam się, że tak dużo osób z mojego otoczenia tež tp przeżyło...

Ewel
ból brzucha we wczesnej ciąży to normalka. Prawie wszystkie z nas to miały. Niedługo powinno się uspokoić.
 
Do góry