reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ania- super wiadomość. Dzidzia pięknie rośnie i twoje podejście na pewno mu pomaga.Oj ja też już bym chciała tak pisać jak wy. ..
 
reklama
Ewel ja byłam pierwszy raz w 5t2d wg usg, według OM to było tydzień więcej. no ale ja chciałam iść dosyć szybko żeby dostać receptę na luteine. Oczywiście serduszka nie było ale przynajmniej miałam potwierdzoną ciąże. Na kolejnym usg byłam 4 tygodnie później. Sama nie wiem jak ja wytrzymałam tyle czasu.

Ania 10 tydzień już Ci leci, czas najwyższy poczuć ciążę :p ;)

Chciejka Napewno już niedługo będziesz tak jak my. Ten rok jest dla nas łaskawy :)
 
Ania super, gratuluję ruchów :-)
ja się wczoraj śmiałam do męża, że mój maluch chyba chciał mnie uspokoić bo tak się martwiłam, że nie czuję jeszcze poza kilkoma pojedynczymi razami i ostatnie dwa dni dawał o sobie znać kilka razy w ciągu dnia :-) delikatnie co prawda, ale wyczuwalnie :-) mam nadzieję, że znowu nie okaże się, że dwa dni czułam a potem znowu cisza ;-)

Ewel ja serduszko widziałam na pierwszej wizycie w 5w5d :-)

Też przeczuwam, że agaawa już tuli Małego :-)

Ania_kropla super, że wszystko jest dobrze, oby tak dalej:-):-)
 
Mika tylko 2 miesiące? Ona jest do 12kg, ja używałam jej do 9-10 miesiąca. Teraz jeszcze Zocha mogłaby w niej wisieć, bo waży 10kg, ale wolę wózek. Dla mnie ta tkana to za dużo zabawy z wiązaniem :)
 
Ewel biorę luteine od pierwszej wizyty 3x1. Jeżeli wszystko będzie ok to po następnej wizycie będę już odstawiać. No i dobrze bo już głupieje czy na pewno wzięłam, czy nic się nie stanie jak wzięłam 20 minut później... Ogólnie cały dzień brania tabletek bo biorę jeszcze raz dziennie do posiłku witaminy. wcześniej nie brałam żadnych tabletek więc teraz 4 w ciągu dnia to dla mnie dużo.

Ja myślę że Agawa zajęta jest synkiem i nie ma czasu do nas zaglądać :)
 
Colly a czemu ci przepisał luteine? Ze wzg że już jesteś po poronieniu czy miałaś plamienia ? Bo ja dostałam w tym cyklu Bo miałam wynik progesteronu średni i doktorka mi dała bo pow ze wie że Ja bede spokojniejsza no i odstawiłam przed @ jak kazała i od wczoraj znowu biorę na własną rękę ciekawe co powie na to jutro
 
Hey hey to ja. Niech ktoś mi dziś kopa zasądzi bom leniwa.
A z innej beczki czy któraś z was miała takie dziwne coś jak ja? Tj dziś mam 9dc a na bieliźnie zauważyłam niteczki krwi. Ja już totalnie nie ogarniam moich cyklów bo są zupełnie rożne. Mało tego boli mnie brzuch ,ale przecież okres już był...

W kwesti luteiny pewne jest ,że nie zaszkodzi a pomoże. Więc nie stresujcie się :)
 
reklama
Ewel ja właśnie biorę na zasadzie że nie zaszkodzi a pomoże ale przedewszystkim ze względu na to że poroniłam i w bardzo krótkim czasie zaszłam w ciąże. No i dla mojego spokoju. Wolę brać luteine żeby plamień nie było wcale niż brać dopiero jak już się pojawią.

Marcepanek ja nie miałam nigdy czegoś takiego chociaż przyznam się, że ja nigdy tak się nie wglądałam.
 
Do góry