reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
vwa36x8hw66l.jpg

 
Kochane Dziewczyny!


z okazji tych nadchodzących Swiat Bożego Narodzenia zycze Wam cudownego rodzinnego czasu spędzonego z najbliższymi pod choinką w gronie poszerzonym o nasze największe Skarby - i te urodzone i te pod serduszkami. Spełnienia tego pięknego marzenia o Okruszku w brzuszku pod choinką. A na przyszły rok zycze nam wszystkim szczęśliwego i szybkiego rozwiązania. A Mamom ziemskim i Tatom zycze samych szczęśliwych i radosnych chwil z pociechami.
 
małgnia maleństwo przesłodkie też sie popłakałam na końcówce twojego posta.. mam nadzieje ze też doczekam tej chwili ze mój drugi maluszek będzie ze mną

luxu.. szkoda że sie nie udało ale nowy cykl to nowe szanse trzymam kciuki:)

ja dzis cały dzień prawie byłam z moim 5 tygodniowym siostrzeńcem.. marzyłam sobie ze też takie cudo będe mieć.. jest taki słodki troche nostalgia mnie wzieła...
 
Kochane korzystajac z chwilowej przerwy w przygotowaniach i ze snu mojego skarba pragnę złożyć Wam życzenia:
Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.
Dużo radości z ziemskich pociech,
Wiele uśmiechu z ciążowych brzuszków
oraz ogromu wiary i spełnienia marzeń o dzieciątkach.
Rodzinnej atmosfery przepełnionej magią świąt! :*


 
Napisalam 2 posty i na które oczywiście nikt nie odpisał jak zawsze. Nie moge się przebić w to Wasze forum, więc znikam.
Życzę Wam Wesolych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!
 
Słodkie te Wasze maluszki!!

Nie wierze cos mi sie dzieje na tel. Znow naprodukowalam a usunelo mi prawie cala czesc.

W kazdym razie GOSIA nie odchodz. Jestesmy w aurze swiat i musisz nam wybaczyc. Duzo z nas wchodzi przez telefon na forum i sie pomijamy. Nie odnosimy sie do wszystkich. Bardzo mi przykro ze poczulas sie tu zle. Daj nam druga szanse :-)


Ja mam test aczkolwiek nie robie go jutro. Raczej boje sie ze znow zobacze negatyw. Moze na dniach sprawdze skutecznosc zblizen w tym miesiacu. Zobaczymy bo kompletnie ciazowo sie nie czuje. A korzystajac z okazji zycze wam SPOKOJNYCH RODZINNYCH SWIAT BEZ ZMARTWIEN!! Buzki :-)))
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki.

Dla starczek: Wiadomo, jak najszybszego owocu starań;*

Dla ciężarówek: Wiadomo jak najszybszego rozwiązania z mega słodkim happy endem;*

Dla mamusiek: Wiadomo, pociechy z dzieci.

A dla wszystkich najpiękniejszych chwil w te nadchodzące święta. Przepełnionych miłością i radością. BuziFranuś-30.jpg
 

Załączniki

  • Franuś-30.jpg
    Franuś-30.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 49
Dziewczynki również i ja chciałabym życzyć Wam wszystkim wszystkiego dobrego! Niech Święta miną Wam w spokojnej i rodzinnej atmosferze! Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia: staraczkom życzę wymarzonych dwóch kreseczek, ciężarówkom mniej stresu bo wszystko musi być dobrze, no i oczywiście szczęśliwego rozwiązania, a mamuśkom pociechy z maluchów, niech rosną w zdrowiu! :-):-)
WESOŁYCH ŚWIĄT!! :-):-):-):-)
 
reklama
Do góry