reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kochane Dziewczynki, od piątku jestem w domu. Walczę o laktację, jestem już na dobrej drodze, ale co przeszłam... Wszystko Wam opiszę jak się ogarnę, zorganizuję iznajdę wolną chwilę. Opiszę koszmar szpitalny, gdzie zagłodziliby i odwodnili mi Dziecko. Ale wzięłam się w garść , Wojtuś dzielny chłopak, daliśmy radę. Na razie tyle, odezwę się wkrótce.
A Wojtuś jest cudowny. Wiecie, nie sądziłam, że można tak kochać taką istotkę. Siedzę zWojtusiem, tak patrzę na Niego i co chwilę ryczę. Tym razem ZE SZCZĘŚCIA!
 
Mika - 13 VI 2014 - Leon - juz na świecie
Kasiuchna - 12 VII 2014 - Oliwka - juz na swiecie
Karaiwina - 08 VIII 2014 -Lilka już na świecie
GalwayGirl - 29 X 2014 - Adaś juz na świecie
Madziorrek - 26 X 2014 Franiu - juz na świecie
Ameritum - 29 X - 1 XI 2014 - juz na świecie
Carollina - 07 XI 2014 - juz na świecie
Anncka - 29 XI 2014 Maciuś - juz na świecie
Annte - 06 XI 2014 - Maja i Adaś juz na świecie
Malgonia - 09 XII 2014 Wojtuś juz na świecie
Gochson - 14 XII 2014 Emilia juz na świecie

Angelstw - 17.02.2015
Agaawa - 03.03.2015 synuś Piotruś
Rurka - 14.03.2015 córeczka Lili
Pietrucha -
Michalina
Martoocha
90_natka
ania2611
 
Gohnson gratulacje !!! dluga dziewczynka, o cm dluzsza niz moja, brawo! A to juz prawie 35 tydz. Byl, wiec spoko;-)

malgonia no narescie troszke pozywtywniej patrzysz, masz swoje cuuudoooo i to sie liczy....matka wytrzyma wszystko....no nie:-) Ja to chlone kazda chwile , bo szybko czas leci....a wiem, ze to moje ostatnie , ze wzgl. Na wiek:)

Witam nowe dziewczyny ja tez na acard lecialam moja ciaze, bez szczegolowych badan, ale moj lekarz, bardzo znany tutaj( prywatnie oczywiscie, nawet tu) powieidzial, ze statystycznie, u kobiet zdrowych, pierwsza z przyczyn poronien, to blad genetyczny, druga, to problemy skrzepow we krwi, (czy cos w tym rodz) i , ze on zaleca aspiryne 100 ( wasz acard) brac juz od okresu poprzedzajacego starania....jak widac mam dzidzie- moze to pomoglo, nie wiem;-),
co do staranek po, tutaj zalecaja odczekac -po bardzo wczesnych stratach okres i pozniej po nastepnym okresie, mozna juz sie starac, czyli, jakby 2 miesiace...jak pozniej strata, to 3 mies tez....

sciskam i pozdrawiam wszysykie- bedzie dobrze!;-)
 
Ostatnia edycja:
Małgonia GRATULUJĘ!!!!! Tak się cieszę, że wszystko dobrze i szybko poszło :) Trzymajcie się zdrowo :*

Michalina boskie bobo,czekam na płeć :p

Martula trzymam kciuki :*

Gochson gratuluję!!!! Niech zdrowo rośnie :*

Pietrusia wciąż o Was myślę, walczcie :*

[*] dla nowych Aniołków
 
Gochson, małgonia - gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny mam pytanie do Was... u mnie niestety puste jajo:/

byłam u gin we wtorek, pęcherzyk nadal za mały i pusty. Kazała odstawić duphaston i czekać do poniedziałku (do jutra) na krwawienie a jak się nie pojawi to przyjść po skierowanie do szpitala....
I mam zagwózdkę:( bo strasznie nie chcę szpitala, pierwszą ciążę poroniłam w domu, potem tylko byłam na kontroli czy wszystko się oczyściło....
Póki co nie plamię nawet,dziś 7t4d. Jak sprawdzam w pochwie śluz to czasem nitki krwi są ale mało i rzadko.... myślicie że mogę jeszcze czekać?
 
Gochson GRATULACJE!!! Witamy Emilke!

Rurka
moje tez Lili tylko przez jedno n. To piekne imie. Moja mama tez krzywo patrzala. Nawet liste ze swoimi imionami przygotowala i w Wielkanoc chciala urzadzic glosowanie jak bedzie miec moje dziecko na imie. Coz babcie tak maja. Trzeba im wybaczyc pewne fanaberie. Jak juz Lili sie urodzila to nie ma problemu. Zwraca sie do niej po imieniu i kocha jak inne wnuki. Imie fla dzievka wybieraja rodzice. To jest wasza decyzja! Nie daj sie zmanipulowac!

Pietrusia jak sie ma nasz brzusio? Dawaj znaka!
 
reklama
uff nadrobiłam;)

Witajcie nowe Aniołkowe mamy. Straaaasznie mi przykro. Światełko dla waszych Aniołków(*)

Goshon- kurka. Mega gratki;))) Suuuper widomosc;)

Agawa- Ty na aerobik to i Piotrus na aeronik;)

rurka- Lili to piekne imię....

Pietrusia... Wszystko dobrze??

Ania- piekne objawy;)))

Ja juz niepamietam co i jak i do kogo... ale sciskam wszystkie serdecznie;*

Ewik buziak dla Ciebie

Małgonia- gratulacje. Tak 3mac!!

U nas lepiej. Po zmianie mleka, synus przestal plakac noc i dzien. Caaaaly weekand bylam na uczelni po 12h. Ale sie wytesknilam;;(
 
Do góry