reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Mam do Was kobietki pytanie. Jestem 5 tygodni po porodzie i łyżeczkowaniu. Cały czas czekam na @, ale niestety. Dzisiaj zauważyłam u siebie coś dość dziwnego, otóż wychodzi ze mnie taka jak gdyby galaretka, jest ona wielkości takich większych skrzepów, Ostatnio mnie pobolewają jajniki i już panikuje. Cholernie się przestraszyłam, bo kompletnie nie wiem co to może być. Miałyście może coś podobnego? Tydzień temu byłam na wizycie u lekarza i było wszystko w porządku. Jeszcze przed ciążą zaczęłam obserwację śluzu i niestety teraz mam śluz przez cały miesiąc. Ani jednego dnia suchego:no:. Nie wiem co mam o tym myśleć a do lekarza idę dopiero we wtorek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mika.k zawsze gdy miałam płodny śluz był on innej konsystencji, taki bardziej płynny i bardzo rozciągliwy a ten to taka typowa galaretka. Nie jest zabarwiony krwią, jest taki bardziej żółtawy, bo to nawet biały nie jest ani tym bardziej przezroczysty
 
Kamkaz pewnie organizm wraca do normalnego funkcjonowania po ciąży. W ciąży następuje tyle zmian, że unormowanie wszystkiego pewnie daje takie rewolucje. Ale lepiej zapytać lekarza:)
 
kamkaz... spokojnie po 6 tygodniu powinnaś dostać @... także już niebawem... póki co czasowo jest wszystko w normie... co do galaretowatej wydzieliny.... tez bym się nie przejmowała za mocno... ja po porodzie w połogu tez miałam takie różne "incydenty".. ale jeśli będziesz się bardzo martwiła to przyspiesz wizytę....
 
Cześć dziewczyny!

Celta - super! Cieszę się,że mnie usłyszałaś ;-) Początki bywają trudne,
ale kto sobie da radę jak nie Ty! Pokaż zdjęcia swoich skarbów.
Staracie się ciągle? Czy już aby zaprzestaliście starania? Jak tam cykle, unormowały się?

Dziewczyny wie któraś z Was gdzie są nasze listy? Staraczkowa i zaciążonych.
Bo szukam szukam,ale jak igły w stogu siana.

Pietrucha - jak się czujesz? Odpoczywacie! :-)
Malgonia - Ty jesteś następna do rozpakowania?
Martocha - ponowne gratulację. Nudnych dwupakowych miesięcy!
Eska- lachonie! Pokaż przystojniaka ( tego mniejszego) on jest taki kochany! ;-)

***


20141126_162213~2.jpg
Ja się za klimatyzowałam. Już zaaranżowałam mieszkanko. Uwielbiam pierdołki w domu
a dzięki takim świeczką zrobiło mi się w salonie tak przytulnie!
Właśnie dziś zdobyłam pracę i wszystko idzie ku dobremu.
Czekamy tylko na Ciebie aniołku byś do nas wrócił! :-)
 

Załączniki

  • 20141126_162213~2.jpg
    20141126_162213~2.jpg
    5,9 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
sysiq jeśli wszystko powoli się układa to i Aniołek szybko wróci:-) trzymam kciuki a madziorek już dawno rozpakowany:-D:-D:-D

włala.....


Nanulika - termin niechcianej @ 24 października 2014

Kiraa - termin niechcianej @ 12 grudnia 2014

Doris - termin niechcianej @ 30 listopada 2014

Neta - termin niechcianej @ 8 grudnia 2014


ania-termin niechcianej @ 06 grudnia 2014

Sysiq - termin niechcianej @

Joaro - termin niechcianej @



martocha wywaliłam Cię z listy:-D
 
Ostatnia edycja:
sysiq - dokładnie... Madziorek już chyba od 3 tyg tuli Franusia :-D .. a u Ciebie widać aura sprzyjająca... więc kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!
 
reklama
Hejka

Gratuluje wszystkich udanych wizyt za przyszle zaciskam mocno kciuki &&&&&&&&&

Martoocha gratki czekamy na usg buzka

Laski mam nadzieje ze wybaczycie mi te doskoki i ze tak rzadko sie odzywam, ale zapewniam Was ze jestem z Wami calym serduchem :*

Piekne te Wasze brzucholki male duze wszystkie!!!!

Witam rowniez nowe dziewczyny
[*] dla Aniolkow
 
Ostatnia edycja:
Do góry