reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny mają rację. Uda się, mam nadzieję każdej z nas:)
Ja tez straciłam dwie ciąże a teraz mam w domu 16 miesięczne szczęście. Pierwsza strata wczesna, bez zabiegu. Tylko antybiotyk na IP mi dali. Druga - dziecię z wadą rozwojową. Ujawniła się w 12tc. Poród wywołany w 16tc. Niedomknieta czaszka:( to bylo 25maja 2012. 10maja rok później urodziłam zdrową Matylde :)
Teraz staramy się o rodzeństwo dla niej. Strach znów wrócił ale wierzę, że będzie dobrze!
 
reklama
Ozila DZIEKUJE za Twoja wypowiedz :-D ale mnie podbudowalas :-D , nawet nie wiecie jak mnie korci prubowac juz po pierwszej @ ... czuje sie na prawde dobrze i fizycznie i psychicznie :-) moze to glupio zabrzmi ale "slysze" taki wewnetrzny glos ze tym razem wszystko bedzie dobrze i zajde w zdrowa, silna ciaze i urodze silnego, zdrowego dzidziolka :-D

Majdaczku tule mocno kochana :-) , wierze ze dasz rade !!! moze nie uwierzysz ale wraz z moim ostatnim # wydawalo mi sie ze tez wszystko zaczyna sie sypac, doszlo kilka nowych problemow i ju nawet mialam zamiar wracac do Pl , ale o dziwo po dwoch tyg problemy same zaczely sie rozwiazywac i dzis jst juz duuuuzo lepiej, czego i serdecznie Tobie zycze. Ja co wieczor modle sie glownie o dwie rzeczy: o sile i wiare w lepsze jutro i czuje ze moje prosby sa wysluchiwane :-). Bede trzymac za Ciebie kciuki, zeby szybko wszystko sie u Ciebie poukladalo i zebys tak szyko jak to bedzie mozliwe tulila trzeciego dzidziusia w swoich ramionach :-)

Doris trzymam kciuki !!!!

Milego dnia kochane :-*
 
Ostatnia edycja:
Doris przykro mi :-( , ale nie poddawaj sie kochana i jak dojdziesz do siebie to zawalcz !!! Nie mozemy tracic nadzieji i musimy wierzyc ze w koncu nam sie uda ;-)
 
Doris....przykro mi.... bardzo..... :-( ale jednocześnie trzymam kciuki.... i wierzę...nadal mocno w to, że jednak się uda... masz już troje dzieciaczków... to jest Twoja nadzieja :) to znaczy, że teraz coś nie zagrało... ale wiesz, że możesz zostać mamusią raz jeszcze...
 
ozila dobrze powiedziane :tak:
agaawa kciuki za wizytkę &&& :-)

majdaczek
skoro gin mówi, że jest szansa na to, że się samo wszystko oczyści to warto mimo wszystko zaczekać. Zabieg to jednak zawsze ingerencja w organizm. Co do pracy to na pewno wszystko się jakoś poukłada, nie ta to na pewno znajdziesz inną, lepszą! Musisz myśleć pozytywnie.
doris przykro mi strasznie :-( ale nie trać nadziei, na pewno się uda, musimy w to wierzyć! jeśli chodzi o zabieg, to moim zdaniem skoro nie było widać ciąży na usg to nie będziesz go miała. Jak beta spadnie wystarczająco to @ po prostu przyjdzie... ja tak miałam, cykl się oczywiście wydłużył ale @ przyszła, nie potrzebny był ani zabieg ani żadne leki.
 
Dziewczynki, dziekuje ze jestescie
Wlasnie wrocilam od gina, nie chcialam czekac do jutra. I lekarz powiedzial ze to typowa ciaza biochemiczna, niby doszlo do zaplodnienie, owu byla mocno przesunieta i tylko tyle. Gdyby nie leki dostalabym juz @. Nie trzeba zabiegu, @ dostane niebawem, moze byc troche mocniejsza ale nie bedzie to poronienie takie typowe. Nie trzeba czekac, mozna dzialac od razu. Takze w tej calej smutnej sytuacji nie jest az tak tragicznie. To mnie bardzo podtrzymalo na duchu.
 
reklama
Do góry