reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Elka i Pietrucha tulę mocno. I napiszę raz jeszcze: zbierajcie siły! Wiem czego się nie chce słuchać w takim czasie... ale mamy swoje marzenia i one się spełnią.
 
pietrucha, ela.... tak bardzo mi przykro.... myślami jestem z Wami.... potrzeba Wam teraz znowu trochę czasu... ale wierze w to że podniesiecie się i będziecie walczyły!

celta... :happy: TERAZ BĘDZIE TYLKO LEPIEJ.. JESTEŚ CUDOWNĄ MĄDRĄ KOBIETĄ NAPEWNO DASZ SOBIE RADĘ..


CIĘŻARÓWECZKI NASZE KOCHANE dbajcie o siebie nawet do przesady.... trzymam kciuki!!!


staraczki.... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i za siebie &


aaaa mamuśki i brzuchatki fluidki prosimy ciążowe i pociążowe.... a niech jest zdwojona moc.... :)


ja walczę z infekcją :baffled: więc nie wiem jak ten cykl się zakończy.... jutro na weselicho wyruszam... bez Zuzanki.... będzie się działo.... o ile nie spędzę nocy na myśleniu co u niej... tak zadko zostaje bez nas.... na palcach jednej ręki mogę policzyć ile nocy spędziła z kimś innym... ona lepiej sobie radzi niż my.... :) a mój M to już wogóle ma fioła na jej punkcie ;) jest cudownym ojcem... kurcze sorki za wywody buziaki
 
Hej dziewczyny!

Piszę do Was, bo już mi głupio, że tak długo się nie odzywam, ale czytam na bieżąco, a pewne informacje mnie zamrażają, przerażają i smucą tak bardzo, że nie mogę się ogarnąć. Zresztą ja też przez ostatnie dni jestem kłębkiem nerwów i strachu, bo Lilka jakoś tak słabo i rzadko kopie... Wizyta w poniedziałek. mam nadzieję, że po prostu się tak obróciła i dlatego tak....

Po pierwsze strasznie, cholernie jest mi smutno z powodu Waszych strat. Elka, Pietrucha łączę się z Wami w cierpieniu i zapalam dla Aniołków (*) (*)Już myślałam, że sezon sukcesów otworzymy i każdej się uda, ale jak widać życie nie jest sprawiedliwe.

Mikuś Gratuluje!!! Tak bardzo się cieszę, że już Leoś jest na świecie i, że wszystko dobrze. Czekam na fotkę jak wrócisz do domu i oczywiście relację z porodu i opowieść o Tym jak się czujesz w roli ziemskiej mamusi:)

Madziorek, Carolline kochane proszę o więcej zdjęć. Jesteście przepiękne, Ciąża Wam bardzo służy i z ogromną przyjemnością oglądam Wasze fotki :* :* w brzusie. Madziorek gratuluję siusiaka:) Piękne imie Franek, a Carolline
wiesz już kogo kryje Twój brzuszek??

Celta tak się cieszę, że masz swoją gromadkę przy sobie;) Swoje dzieci kochane;) Swój mały raj na ziemi. Dobrze, że się w końcu odnaleźliście. Całusy dla całej familji.

Ania mam nadzieję, że to koniec \łych wieści. Parawirus i listerioza namierzone. teraz trzeba zwalczyć i brać się porządnie do dzieła. Bardzo mocno trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&, aby tylko te 2 rzeczy stały na przeszkodzie i jak się już wyleczysz żebyś doczekała różowego bobasa.

Agawa podejrzewam jak cholernie musi Ci być ciężko z całą tą sytuacją, ale ja wierzę w cuda. I wierzę, że stanie się Twój prywatny Agawowy cud.

Ewiku tak bardzo Cię podziwiam za wytrwałość, za walkę o maleństwo. Nieustające &&&&&&&&&&&&&& za Ciebie.

Eska Mikołaj jest rozkoszny. ;) Mam nadzieję, że oprócz cyrków z dupnym promotorem wszystko dobrze.

Ameritum &&&&&&&&& oby było dobrze no i gratulacje za siusiaka. A jak imieniem? Myślicie już coś?

Małgoniu za Ciebie też mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&

Witam wszystkie nowe aniołkowe mamy. (*) dla Waszych Aniołków.

Angelstw gratulacje.

Kochane dla Was wszystkich i dla każdej z osobna duże buziaki i posyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla potrzebujących.
Codziennie o Was myślę i trzymam nieustannie &&&&&&&&&&&&&&& za zaciążenie, donoszenie, urodzenie i wychowanie!!!!
 
Moniska82, na pewno tak jest, bo mała zazwyczaj jest aktywna rano i od 21wszej wieczorem kiedy zwalniam tempo życia, częściej siedzę lub leżę. Chociaż dziś i w południe skopała mnie kilka razy po pęcherzu ;p Teraz to sie człowiek dowie ile ma wrażliwych miejsc... nawet teraz mnie kopie gdzieś koło jajnika ^^

Kurcze, z jednej strony wiadomo Monisiu, że jak człowiek ma juz dziecko to i zabrać ze sobą musi, ale z drugie strony to rozumiem Twoje mieszane odczucia co do wizyty u znajomych. Pytanie jak zachowa ise druga strona, jeśli ich dzieciaczek będzie bo będzie, to ok ale jeśli będzie cały czas w centrum uwagi, no to może być rozstrajające. Mam nadzieję, że uda sie jakos dopasować.

Celta, gratulacje i trzymam kciuki za pomyślną adaptacje dzieci i Was :)

małgonia, przede wszystkim nie zginaj się, żeby nie gnieść brzucha. Ja mam tak, że jak się zegnę zamiast kucnąć to od razu mnie coś kłuje z lewej strony, mocno dość i od razu ise prostuje ale później jest jeszcze seria nieprzyjemnych ukłuć. Dlatego też dziś moja mama kuzynem szalała w ogródku a ja chodziłam dookoła typu: przynieś grabki, odnieś miotłę, nic do czego trzeba sie schylać czy zginać w pół.

Elka, tak strasznie mi przykro :( Specjalnie weszłam dziś na forum, sprawdzić co u Ciebie.

Karaiwina, nie ma siusiaka ;p Co do imienia na razie mamy sprzeczne poglądy. Każde imię, które proponuję mężowi spotyka się z: nieee... nieee! nieee!!!! A jak pytam a jakie imię Ci sie podoba, to jest cisza. Nie potrafi powiedzieć. Ale ostatnio wybrał z mojej listy dwa imiona co do których nie mam obiekcji, wiec będzie Weronika albo Wiktoria.
 
Ameritum ale przecież był! Czyżby odpadł, czy ja czegoś nie ogarnęłam do końca. Jak przeoczyłam to sory. U mnie było tak samo. Co zaproponowałem to mój P. Nieeeeeeeee. Wiec zaczęłam sie imiennie zwracać do brzucha, a on musi sie pogodzić z tym, ze tym razem to ja wybrałam imięimię:)
 
Witajcie Dziewczynki!!!!!!!!!!!
U nas roboty rozpoczęte :tak:;-)
Mam tkliwy prawy jajnik, tzn jak nacisnę to czuję ból, może owu się zbliża :tak:. Jestem taka szczęśliwa, że lekarka po usg powiedziała, że JUŻ ;-) można, i te pięknie rosnący pęcherzyk :biggrin2:

Rurka, mówisz mądre słowa. Ja również DZIĘKUJĘ WAM DZIEWCZYNY ŻE POMOGŁYŚCIE MI SIĘ PODNIEŚĆ!!! Jesteście naprawdę wspaniałe! Bez Waszego wsparcia nie wiem czy dałabym radę, bo byłam naprawdę w złym stanie!!!

Celta...gratulacje, choć ja nie znam Twojej historii ale rozumiem, że masz dwojkę adoptowanych dzieciaczków? W jakim wieku? To naprawde wspaniała decyzja!!!

Ameritum, widzę na Twoim suwaczku, że dziś równo połowa ciąży! Super i gratulacje!!!!

Karaiwina...nie miałyśmy okazji się jeszcze poznać więc Witaj :-)

Pietrucha, Elka...tak strasznie mi przykro ale dacie radę Dziewczyny, jak każda z nas, BĘDZIE DOBRZE, DLA KAŻDEJ ZAŚWIECI SŁONKO!!!!!

Malgonia1...lekarka powiedział, że idealnie i nie ma na co czekać tylko do dzieła :-). Jaki zamówiłaś detektor??? A z tym pieleniem grządek jak dałabym sobie spokój w tym sezonie, naprawdę! Po co masz siebie stresować i sie męczyć? Ja wiem, że ciąża to nie choroba ale każda z nas jest po przejściach i trzeba chodzić teraz jak z jajkiem:tak:

Moniska82, Anncka, Ewikewik dziękuję i mam nadzieję że się uda szybko :-) i będzie wszystko dobrze tym razem. MUSI!!!!!!

Mika..pochwal się Leosiem!!!

Angelstw...co u Ciebie???? Testowałaś jeszcze raz? jak się czujesz???

Gochson...a jak Twoje samopoczucie???

Witam resztę Dziewczyn Agawa, Ania2611, Moniska82, Madziorrek, Izka87, Eska13, Magda88, Ozila, Neta81, Naala, Carollina, Galwaygirl
i reszta niewymienionych Dziewczynek HEJ :-)
 
reklama
Do góry