reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Aaaaaa i nie pocieszam Cię "na głupio" rozumiem o czym piszesz, rozumiem powagę sytuacji ale uważam, że temat nie jest dla Ciebie jeszcze zamknięty.
 
reklama
Hej dziewczyny!

Agawa - trzymaj się moja droga. Jesteśmy tu, żeby Cię wspierać. Odpocznij. Wróć ze zdwojoną siłą. :*

Rurka - mi sikańce zawsze wychodziły mega blade, albo wcale ;-) Ale najlepszy to Clerablue dla mnie. I ja robiłam tak 12-14 dni po owu. Minimum. A jak nie - to beta. &&&
Mika - jak się czujesz? Coś się już zapowiada, czy cisza? :*

Dzięki Bogu już nie pada u mnie.. Jednak był stres. W 2010 zalało mi cały dom. Mam nadzieję, że nigdy więcej..


Milej niedzieli dziewczyny.
 
Pietrucha współczuję, nie wyobrażam sobie, jak można mieć zalany cały dom, to jest tragedia. My przez ostatnie dwa dni, co 3h, nawet w nocy wypompowywaliśmy wodę z piwnicy, ale tam najwyżej 0,5m wody wybija. Niby mieszkamy w terenie górskim ale jak są takie opady to nawet u nas woda wybija i zalewa nam piwnice.
 
jutro testuję po raz trzeci.... trzymajcie kciuki proszę.....

ehhh jeszcze jakaś infekcja się przypałętała...
 
Rurka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dziewczyny gdzie te ciążowe fluidy, hę? Jak ma się nam udać???????????????
 
Przepraszam, rzeczywiście ciężarówki ostatnio mało się starają :( Ja w swoim imieniu ślę po raz pierwszy te ponoć lepiej działające bo ze zdjęciem ;))) coś tam mnie ostatnio wywaliło już ;)
DSC_0086.jpg łapcie Kochane ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Rurka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 

Załączniki

  • DSC_0086.jpg
    DSC_0086.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry