reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ale tu ciszaaaaa
Moniska dobrze, że okazało się iż to nic groźnego :tak: miejmy nadzieję, że ta powiększona śledziona to również nic poważnego.... nie znam sie na tym wiec pozostaje mi być dobrej myśli i trzymać kciuki za pozytywny wynik badań

Ja jutro znowu testuję... no nie wytrzymam do poniedziałku... już tak mam... test już zakupiony... czułość 25 więc może nie wykazać jeszcze to będzie ok 11 d po owulacji... no i dzień urodzin mojego mężczyzny... fajny by był prezent :-)

Agawaaa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie najmocniej jutro
 
reklama
buziaki i pozdrowionka... ja jak na bombie zegarowej ostatnio:confused2:już jestem sama zmęczona moimi domysłami...
 
Rurka. dziś też mozna bete zrobić, niektóre laboratoria pracują i podadzą Ci wynik choćby utnie. Lub można samemu sprawdzić jeśli masz podgląd internetowy
 
Agawa- kciuki i fluidy dla Ciebie MAMUSIU--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DLA RESZTY DZIEWCZĄT-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DLA RURKI &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja pakuje ostatnie ciuchy i fruuu;( Mialam dzisisaj straszny sen, obudzilam sie zaplakana. Sniła mi się najgorsza z mozliwych opcji ;( ehh;/ ale to tyyyyylko zły sen!!!
 
U nas to koniec. Do piątej doby przetrwał tylko jeden, ale bardzo sie kiepsko dzieli, nie jest blastocystą, doktor ma dzwonić jutro jeszcze, ale raczej tylko żeby poinformować, ze sie przestał dzielić i jak odstawić leki. Wyjaśniło sie, dlaczego miałam puste jajo w zeszłym roku. Musze przemyśleć swoje życie i priorytety.
 
Agawaa..... tak cholernie mi przykro... żadne słowa pocieszenia nie są teraz na miejscu.... trzymaj się kochana... ściskam mocno...


Ewik w mojej mieścinie żadne laboratorium nie jest czynne w sobotę (chyba że coś się zmieniło, ale wątpię) więc czekam do przyszłego tyg.....

dzisiaj test ujemny nadal

madziorek... mi się wczoraj śniła moja córeczka- taka maleńka... nie widziałam jej po porodzie... nie byłam w stanie ale wyobraźnia i tak swoje robi... a we śnie była tak strasznie zdeformowana.... :( ehhhh te sny - nasza podświadomość musi też jakoś sobie radzić i wyrzucać na zewnątrz to co się w niej kryje
 
Ostatnia edycja:
Agawaa... kochana bardzo, bardzo mi przykro... a tak dobrze szlo :-(
Robilas badania genetyczne?
Moze lekarz bedzie mial na was jeszcze pomysl...
Wiesz, znam przypadki kiedy przy pierwszej probie dzialo sie tak jak u ciebie, ale przy kolejnej lekarz zastosowal inne leki, podejscie i sie udalo!
Z pewnoscia dobrze wiesz, ze pierwsze podejscie to zazwyczaj taka proba, sprawdzenie jak kobieta reaguje na leki, co moze byc nie tak.
Jesli tym razem sie nie uda to przynajmniej jestescie bogatsi o wiedze!
Mam nadzieje ze sie nie poddasz, ja trzymam za Was mocno kciuki!!

Rurrka - za Twoj sukces odprawiam od 2 dni modly do nieba! :-) zaciskam kciuki!!
 
reklama
Agawa siedzę i myślę o Tobie skupić się nie mogę na niczym... kurcze może faktycznie to jeszcze nie koniec... sama zobacz... Kasiuchna znała podobną sytuację i jednak wyszło....

Kasiuchna - dzięki :) kochana jesteś a jak tam u Ciebie??? To już ok 30 tc? Jak się czujesz?
 
Do góry