reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć Dziewczynki!

Mika, Ty juz synkowi musiałaś życie poukładać! A może byś dała mu sie zakochać najpierw, co? :angry:

Rurka - oby to były objawy ciazowe. &&&&&

Gochson - &&&&& niech kreseczka ciemnieje. Ja biorę 3 x luteine 100 dopochwowe i 3 x Duphaston doustne. Ale tez nie sadze, żebyś Ty potrzebowała aż takich dawek.

Carollina - szkoda, ze nie widziałaś serduszka, jakiś trefny ten lekarz. Ale nic sie nie martw, bo ja jestem pewna, ze wszystko ok.

Inne ciężarówki - co tam u Was?

A mamuśki? Marcela? Ozila?


A do mnie w końcu dzwonił doktorek. Z 9 komórek 7 sie zaplodnily i ładnie sie dzieli. We czwartek bedzie dr dzwonił jak tam nadal sytuacja wyglada. Tylko jeszcze wciąż nie mam wyniku E2 i prg z soboty. Podobno nic nie zaniepokoiło doktora, wiec nie pamięta. Ale obiecal, ze w czwartek sprawdzi wyniki. Poza tym dzisiaj niby jestem na zwolnieniu, ale miałam angielski, pracowałam na kompie, miałam conf- calla 1,5 h z moim szefem. I coś czuje ze sie lekko brzuszek mi naprezyl i planuje troszkę polezakowac. Ale poza tym czuje sie bardzo dobrze po tej punkcji.


caluje Was wszystkie gorąco. Milego dnia.
 
reklama
Hej dziewczynki!
Dzięki Wam.. oj wczorajszy dzień był ciężki.
Ale on już się skończył.
Dzisiaj jest nowy, superaśny dzień.
Dzidziuś jest mini ale jest - jest mój i ma się dobrze!

rurka- a robiłaś sobie teścior? Skoro miałaś mieć okres na początku maja... :> Może jest coś na rzeczy? Dobrze, że masz już za sobą odebranie protokołu. Coś się dowiedziałaś więcej na temat odejścia Haneczki? Trzymaj się!

Agawa - no laska, to pięknie idzie! Kciukasy nadal zaciśnięte mocno mocno!!!!

Byłam dziewczyny u tego lekarza... ręce opadają..
Mówię Panu, że byłam w szpitalu wczoraj.. pokazuję mu kartę, ze szpitala i mówię, że wszystko jest SUPER!
A on popatrzył na kartę i mówi do mnie : " hmmm.. no to panią nastraszyłem niepotrzebnie. "
I tyle co miał mi do powiedzenia...
Powiedziałam, że przyszłam po receptę na clexane.. Dał mi receptę i na wychodne powiedział: " No to cieszmy się, że rośnie..." no i ja już nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, czy mu przywalić czy co.. ale spojrzałam na niego i powiedziałam... " tak, cieszmy się". I wyszłam...
 
pietrucha - miał być... teoretycznie, bo moje cykle miały zawsze rozpiętość od 28dni do 54... więc sama rozumiesz.... nie zabezpieczaliśmy sie dopiero 7 maja... najprawdopodobniej to moja bujna wyobraźnia spowodowana natłokiem emocji i checią zajścia....:-) teścik najszybciej w czwartek rano... ale nie wiem czy nie za szybko.. i tak dłużej nie wytrzymam :)

co do Haneczki, to napiszę więcej jutro... ale potwierdziły się wcześniejsze diagnozy plus wyszło kilka nowych rzeczy....
 
Ostatnia edycja:
Hej,
ja tak na szybko jak zwykle :)

Po pierwsze chciałam Wam powiedzieć, że Mika wygląda CUDNIE!!!!! Mało, że jest śliczna to ma piękny brzusio!!!! Wiki na widok cioci Martynki cieszyła się jak szalona :))))
Czekamy teraz na Leosia, żeby mogli się razem bawić :)))
Dziękuję Mika za miluśkie popołudnie!!!! cmok cmok

Agawa kiukasy trzymamy mocno!!!
Pietrucha ja na Twoim miejscu nabluzgałabym lekarzowi!!!!!

Dziś w przuchodni opierdzieliłam dziadka - stoi taki emeryt w krawacie, stoi , stoi i podchodzi nagle do ciężarnej (ale takiej zaawansowanej) i się pyta czy ona może by go nie przepuściła, bo on już nie ma czasu... dziewczyna oniemiała... a ja oczywiście powiedziałam mu, że chyba umysł postradał i że jak mu nie wstyd ciężarnej takie pytania zawadawać!!!! ehhhh

A Wiki po dniu pełnym emocji nie chciała mi dziś zasnąć... dopiero teraz została spacyfikowana.... ehhh...

BUZIOLE dla wszystkich!!!!
 
Witam was dziewczynki, podczytuje was kazdy dzien na wieczorem.no i tak chcialam Wam na szybko napisac ze Emily zaczela chodzic ale tez i duzo upada no i przez to duzo placze.dzisiaj bylo juz lepiej.no nic bedzie trzeba przejsc i ta faze.a mala mojego kuzyna dzisiaj miala przeszczep skory na glowie i teraz sie tylko modlic by sie skora przyjela

Agawa kochana kciuki za 17 maja i za tesciora na dzien matki.ile komorek zaplodnionych beda ci wprowadzac?
Aniu szczesliwej podrozy i kciuki za badania
Pietrucho kochana nasza niemysl juz o tym glupim lekarzu.teraz najwazniejszy bejbis twoj
Gochson czekamy na jutrzejsza bete&&&&&&&
Rurka no to w czwartek tescik i dawaj znac co i jak
 
carollina tulę mocno. Kurcze jakiś sprzęt chu...owy w tym gabinecie miała! Nic się nie martw, wszystko na pewno jest w najlepszym porządku, maleństwo sobie grzecznie rośnie. Jak będziesz w PL wszystko zobaczysz i usłyszysz :-)

rurka :-D:-D:-D no to moja droga &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Wytrzymaj do jutra i zrób ten test. Ale bym chciała, żeby to było TO. Trzymaj się.

Agawa pieknie!!!! 7!!! To całkiem sporo. Bardzo się cieszę i z tego, że tak dobrze się czujesz i jesteś pozytywnie nastawiona do życia. Cały czas o Tobie pamietam. Buziak.

Gochson no i jak tam? :-) Powtórzyłaś wczorajszy test? Jak tam cień?

pietrucha a Ty olej tego dziada. Naprawdę nie możesz iść do innego lekarza po receptę? Szkoda Twoich nerwów. Jeden jedyny plus z tego wszystkiego jest taki, że teraz wiesz NA PEWNO, że z dzieckiem wszystko jest znakomicie, co potwierdziło badanie w szpitalu, na myślę, dobrym sprzęcie.

ania Ty już spakowana? Szczęśliwej podróży i niesamowitych, pozytywnych wrażeń. No i owocnych badań!!!!!
I pamiętaj, że jak będziesz miała chwilkę to daj znać!

karo mocno trzymam kciuki, żeby przeszczep przyjął się bez problemów.
I za Twoją córcię, żeby lada moment biegała jak mała sportsmenka :-)

ewik, myszko, jak się miewasz??? Mam nadzieję, że już lepiej choć troszkę. Odrobiłaś zadanie domowe? Ściskam Cię mocno.


I każdą z Was też ściskam, życząc miłego dnia i jasnych myśli.
 
Witam


rurka to testuj


pietrucha dobrze, ze juz wszystko dobrze, ilez się człowiek nadenerwuje przez tych lekarzy


Agawa super, ze wszystko idzie w dobrym kierunku


karo trzymam kciuki za tą małą od kuzyna


Celta powtórzyłam tes i jest cień - powiem Ci, że ja jestem pewna że to ciąża, byłam pewna od początku, no ale myślałam, ze ten cykl będzie bez plamień, jak teraz się nie uda to chyba stracę wiarę


Dziękuje za wszystkie dobre słowa, wynik bety po południu. Jak będzie pozytywna to polece od razu do lekarki bo dziś przyjmuje, ale w sumie już chyba biorę wszystko co można, więc pewnie nic nie poradzi. Plamie dalej. Brzuch też mnie trochę pobolewa (może to dobrze), ale zauważyłam, że po luteinie czuję się lepiej.
 
Gochson &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

rurka a czemu nie zrobisz testu dziś? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żebyś przeskoczyła od razu na liste brzuchatek :)

_pietrucha_ dokladnie, olej tego buraka! Podziwiam Twoje opanowanie, że mu nie nawrzucałaś jakim jest specjalistą :) Najwazniejsze że jest dobrze :)

michalina Brawo!!! Co za beszczelny kretyn bez wyobraźni... Przyzwyczaiłam się prawie do tego że mało kto przepuszcza kobiety w ciąży ale jeszcze próbować wepchać sie przed nią ... wstyd.

karo01 trzymam mocno kciuki za małą, żeby przeszczep się przyjął

Agawa jest dobrze :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


A ja sobie zakupiłam wczoraj termometr z dwoma miejscami po przecinku i od dzis mierzę temperaturkę, zobaczymy... Gorzej bo mój M. ma jakieś szkolenie 3 dni akurat jak mam miec owulację...
 
reklama
Do góry