reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Pietrucha moje serce zamarło jak to czytałam. Co za szczęście, ze wszystko ok... już sobie wyobrażam co czułaś jak usłyszłaś bicie serca.. ja bym chyba ryczała jak głupia...

A ja jutro jadę odwiedzić naszą Mike :)))) Od kogo buziaki jej przekazać??????
 
reklama
Pietrucha - co za cymbał z tego lekarza. I jeszcze wiedzac co przeszlas takie atrakcje Ci funduje... mi w szpitalu nawet przy poronieniu nie wykluczali ze ciaza moze byc mlodsza choc nie bylo wiele widac...paranoja normalnie... imbecyle nie lekarze...
Dobrze ze wszystko jednak okazalo sie w porzadku... az sie poplakalam. Nie przejmuj sie tym ze ciaza z usg jest mlodsza. Ja zawsze tak mialam, bo cykle mam dluzsze i pozno owulka jest. Potem dzidzia to nadrobi...;)

Agawa - 9 jajeczek to i tak sporo;) oby sie dzielily i bylo z czego wybierac ;) trzymam &&&&&&&&&&

Ameritum - ja mysle ze facet musi sam poczuc powage sytuacji, ze mimo ze ciaza to nie choroba, to jednak stan odmienny i kobieta ma prawo czuc sie zle... waga narazie sie nie przejmuj... bedzie rosla...

Ewik - zapalenie pecherza to zmora straszna... tez mialam czesto, bo praca w cieple to nie trudno o zawianie... u mnie w apteczce furagina lezy do tej pory...sciskam;) wygrzewaj sie kochana, zwlaszcza nerki...

A ja bylam dzisiaj u lekarza. Myslalam ze sie uspokoje, ze uslysze serduszko mojego malenstwa, a tu dupa... danarwuje sie jeszcze bardziej...
Lekarka najpierw po dotknieciu brzucha stwierdzila, ze dziecko dobrze rosnie, po czym przez dobre 5-7 minut jezdzila mi glowica dopplera po brzuchu i szukala tetna dziecka. I nic nie bylo slychac, tylko moje serce;(
Po czym stwierdzila, ze nie wie dlaczego nie slychac, jak wlasnie wykrylo 140 uderzen. Zrzucila to na stary sprzet. Ja stwierdzilam ze moze baterie byly slabe... nie wiem...
Sama nie wiem co myslec... mogla isc po inny... tak sie denerwowalam przed ta wizyta, jeszcze weszlam 0,5h pozniej, a teraz jeszcze bardziej sie denerwuje... staram sie byc spokojna, ale nie bardzo mi to wychodzi...
Niestety nikt tutaj nie ma takiego urzadzonka...
W nastepnym tygodniu we czwartek bede miala usg w PL, ale to dopiero w nastepny czwartek... masakra...

Pozdrawiam;)
 
Pietrucha! Ale miałas dzisiaj przeżycia! Nie zazdroszczę, stres ogromny. Ale najwazniejsze, ze USLYSZALAS SERDUSZKO! Czyli jest bardzo dobrze. Dalej trzymamy kciuki! &&&&&

Ewik - kochana, przytulam Cie, tez miewam takie chwile zwątpienia.

Michalina - ode mnie tez usciskaj!!!

dziekuje Wam wszystkim serdecżnie za dobre słowo i kciuki. Juz doszłam do siebie. Nie uwierzycie, ale spałam z kotem do 19- tej!!! Teraz juz zaczynam sobie Duphaston i luteine aplikować,
 
Pietrucha nie wyobrażam sobie co przeszłaś, masakra jakaś... nie mogę sie uspokoić ale najważniejsze że ten koszmar okazał się nieprawdą i usłyszałaś serduszlo :)

Michalina wyściskaj mikę :)

A ja się umówiłam na czwartek na usg piersi bo mi się zdaje ze wyczułam jakąś kulkę... zobaczymy...

I jeszcze lista:

Staraczki:
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maj 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 maj 2014
maqa - termin niechcianej @ 17 maj 2014
Agaawa - termin niechcianej @ 26 maj 2014
Moniska82 -termin niechcianej @ 7 czerwca 2014
ewikewik - termin niechcianej @ ok. 08.czerwca 2014

POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Milczasia - czerwiec
Lisica - czerwiec/lipiec
Rurka maj/ czerwiec :)
ania-lipiec/sierpień


 
Dziewczyny sorki, że tak tylko o mnie. Dziś zrobiłam sikacza i niby jest jakiś cień cienia, jutro pojade na bete. Najgorsze jest to, że wczoraj miałam jakieś plamienia, dziś też małe brudzenia i już jestem troche podłamana. U mnie zawsze to oznaczało koniec końca. Jaką dawkę luteiny bierzecie, się zastanawiam czy nie za małą mam bo biorę 2x100. Cały poprzedni miesiąc powtarzałam sobie, że tym razem się uda a teraz już zwątpiłam.
 
Goshon- ja tę ciążę zaczęłam nie mal okresem... zawsze ładnie czysto sucho, a tu mnie zalewało;) i pierwsza moja ciążą w której dotarłam do tego etapu;* I mam nadzieje, że pierwsza, a nie ostatnia, gdzie bedzie szczęśliwi happy end;) Ja też startowałam od takiej dawki plus duupek. Buziaki i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczynki i mi doktorek odstawia leki i lutkę i dupka... Boję się, no ale chyba trza zaufać co?:)
 
Madziorrek na w ja poprzednich ciążach testowałam dopiero w następnym cyklu i dopiero włączałam dupka, teraz biorę już od połowy cyklu więc mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Na razie małe plamienia, w sumie ciężko się dopatrzeć, bo biorę też luteinę i sama nie wiem czy to luteina czy plamienia, bo jest to takie bardziej brudzenie. Jak aplikowałam luteinę to krwi nie zauważyłam.
Siedzę teraz w pracy i aż się boje iść do toalety.

Mi w ciąży z synkiem w drugim trymestrze też odstawili duphaston i było wszystko ok, także trzeba ufać lekarzowi.
 
reklama
Ja pierdziele.... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

łapcie;*
 
Do góry