reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Michalinko serdeczne gratulacje duzo zdrowia dla Was alez piekna data narodzin, buziaki :**
Dziewuszki pozdrawiam mam nadzieje ze milo spedzacie ten swiateczny czas :)
 
reklama
Michalinko- Gratulacje również ode mnie i od Stelli! Wspaniale jest już mieć to maleństwo przy sobie, co? :tak:
Cieszcie się sobą, poznajcie się a potem napisz coś do nas;-)
 
Kochane z okazji świąt chciałam Wam tak szybciutko złożyć życzenia zdrowia szczęścia miłości spełnienia marzeń.. Ja na sekundkę bo w okresie światecznym spotykamy się w rodzinnym gronie.. dzisiaj idziemy do teściowej.. po świetach nadrobie.. Pozdrawiam Was kochane PS. U nas staranka rozpoczęte ;)) trzymajcie kciuki
 
Kochana michalinko!!! Gratuluję z całego serca!!!!!
Bardzo się cieszę, że jesteście już w powiększonym składzie i Wasza Wiki stała się najpiękniejszym prezentem świątecznym dla całej Rodziny :-D:-D:-D

Agawa?????
Jak tam? Coś się ruszyło? Coś więcej wiadomo? Buziak

Mam nadzieję, że miło spędzacie ten Świąteczny czas....
Dobrze, jednak że już się kończy, bo jakby tak trwał ze 2 tygodnie, nie miałabym się w co ubrać. Wszystko takie pyszne, a gołąbki mojej Babci.... nie do opisania!
Ściskam Was mocno.
Dziś miało się urodzić nasze dziecko...... Eh....
 
hej dziewczyny
jestem tu nowa. z mezem staraliśmy się 3 lata i w końcu udało się! 13.11 test i dwie kreski. szczęście nie trwalo długo... przed swietami 23.12 dowiedziałam się, ze serduszko przestalo bic. odstawilam duphaston wczoraj zaczelam plamic dziś przyszlo poronienie. trochę się otrzasnelam, wyplakalam, choć w swieta wszystkim mielismy powiedzieć... nic nikomu nie mowilam, nie chciałam rodzinie psuc swiat. swieta powoli mijaja, pytanie co teraz? jak bylam u lekarza nie zadawalam nawet pytan, wiadomość mnie sciela z nog, chciałam jak najprędzej wyjść z gabinetu przytulic meza i plakac.
 
Michalina gratulacje dla Ciebie i maluszka :-)) Witam również nowe dziewczyny , a pisanko nadrobię po swiątecznym szaleństwu.. MotylkowaOna przykro mi że ta wstrętna @ przylazła.. Ja jeszcze mam do tego sporo czasu bo jakoś 8 powinnam dostać 2 @ po zabiegu.. ale czarujemy , Eska czarujemy!! Żeby ta noc wigilijna przyniosła mi mój upragniony cud i żebym mogła szczęśliwie testować :-)) tego też zyczę wszystkim staraczkom
 
Potryczek witaj
[*] dla waszego Aniolka. Wspolczuje i przytulam rozgosc sie u nas teraz cisza ale zazwyczaj duzo sie tu dzieje...co potem????hmmm czas pokaze w kazdym badz razie nic nie jest przesadzone:tak::-)
 
reklama
Witaj Potryczek. Strasznie mi przykro, że i Ciebie to spotkało. Światełko dla Twojego Aniołka (*).

Elka a Ty kiedy testujesz?? Trzeba by chyba jakąś listę uaktualnić.:)))
 
Do góry