reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Marcela ten wiatr to wyrywa Ci mózg! Nic mu się nie stanie, wszystko będzie dobrze!!! Proszę przestać wymyślać i cieszyć się tym, że za kilkanaście dni będziesz już Młodego przytulać :)
 
reklama
AAAAAAAAAAAA
skasowao mi cały post.............................................................. muszę na nowo pisać... ale najpierw musiałam poskarżyć!!!!!!!

Marcela ja Ci zazdroszczę, że wiesz kiedy Młodego przytulisz, ja już bym chciała Wiki tulić, aczkolwiek tłumaczyłam jej dziś, że jak jest taka pogoda to niech siedzi w brzuchu bo ciężko do szpitala będzie dojechać.......

Madziorrek ja za Ciebie trzymam kciuki podwójnie - za siebie i za Wiki :) A na priv wyślij mi swój numer, ja też Ci wyślę, to będziesz pierwsza z bb która się dowie, że pusty brzuszek już do Ciebie leci :))))

Magda a Ty jak się czujesz? nie masz skurczy na razie????

Eska ja też w nocy nie spałam, ale ja przez brzuch.....
 
Michalina jak na złość wszystko ucichło. Dzisiaj mam ból podbrzusza jak na miesiączkę i leciutką biegunkę od wczoraj - reszta super. Standard - jak było za wcześnie to Zośka pchała się na świat, jak może już wychodzić to zrezygnowała. Mam nadzieję, że dzisiaj doktorek powie,że jednak blisko. Mama stwierdziła, że powinnam poprosić go o skierowanie do szpitala (rodzę tam gdzie on pracuje) i niech mi wywoła poród hahaha! Doczekać się wnuczki nie może!
 
Dziewczyny ale wy piszecie i piszecie, nie nadążam, wystarczy spuścić z was oko na pare chwil i juz tyle stron do nadrobienia
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Ja jestem po nocnym dyzurze i tez o godz 24 zgasly swiatla, wlaczyl sie alarm ktory wyl i wyl, pogotowie enrgetyczne przyjechalo dopiero rano mimo ze bylo zgloszone po 24... na tablicy pisalo uszkodzenie, prawdopodobnie poszly 1 i 2 faza.... na salach ciemno, gdzie niegdzie swiatlo, windy nie dzialaly, monitory jechaly na akumulatorach... wiec super bylo i po ciemku wiekszosc rzeczy byla robiona.... chodzilysmy po oddziale z latarkami.... masakra jakas!! do tego wieje i wieje, patrze wlasnie przez okno i mam wrazenie ze zaraz drzewo uderzy w moj blok... co to sie dzieje na swiecie.... Swiat sie przewraca do gory nogami,.... he he
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
 
Hej dziewczynki wyskrobałam wczoraj posta, ale mi go zjadło;(

To powiem Wam tylko, ze znam przyjemniejsze sposoby poczynania potomka. Ale jeśli się udało ( choć się specjalnie nie nastawiam) i to będzie synek dam mu na drugie imię Mikołaj, bo dzieciątko było by najpiękniejszym prezentem Mikołajkowym na świecie.'

A karaiwina ma rację- strasznie tu spokojniutko;)
 
Dzięki ewik. ;* Teraz się tylko dziwie bo nie mialam skoku temperatury dzisiaj. A w sumie nie robiono mi wczoraj usg jak to tam wyglada wszytsko....
 
reklama
Do góry