reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Galwaygirl o matuchno Piotruś się prześlicznie uśmiechnal!!!! Ja też bym się na niego cały czas patrzyła...śliczny duży chłopak!!!!
Jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech się Piotrucha chowa zdrowo!!!!!:tak::-)
 
Galwaygirl Piotrunia jest prześliczny, jeszcze raz baaaaaardzo Wam gratuluje i ciesze się Waszym szczęściem:-):-):-)
Duży silny chłopiec, a jakie ma włoski naprawdę słodziak;););)
Ja jestem już po wizycie - ogólnie wszystko ok. tylko mam trochę piasku w nerkach i musze znacznie więcej pić, zeby nie doprowadzic do powstania kamienia, dała mi też jakiś lek ziołowy fenisept no i to ma pomóc;);) a na następny tydzien zapisałam sie na usg - i boję się przeogromnie, wierze ze wszystko bedzie ok. ale ten lęk z poprzedniej ciąży jest tak silny, ze mimo moich naprawde dużych staran nie potrafie sobie z nim poradzić....
Danatuski ja tez myslałam o zakupie detektora, ale boje sie ze bede go naduzywała, panikowała i sama nakrecała w razie jesli go zle uzyję, albo dziecko sie np. odwróci i nie znajde tętna, ach te ciągłe lęki i obawy może z czasem sie troche uspokoję...;)
Kruszka, kochająca mamo a jak Wy sie czujecie jak Maleństwa???
Lopop jak sampopoczucie? pamiętaj wiara czyni cuda:tak::tak:
Wszystkie dziewczynki bardzo mocno ściskam i pozdrawiam goraco...miłego dnia :-):-)
 
HEJ DZIEWCZYNY
byłam u lekarza w poniedziałek i od dziś zaczynam CLO
zobaczył na usg że znowu nie miałam owulacji na szczęście dziś 3dc więc udało się dostać @ bez wywoływania ale i tak późno bo w 44 dc, ehhh
Boję sie troche tego clo nie chcę ciaży mnogiej ale zobaczymy co będzie , lekarz powiedział że to moja decyzja mogę wziąść clo albo nie wziąść i czekac moze w którymś cyklu owulka wystąpi, tylko ja nie chce czekać hihih
zobaczymy
 
Ewelka ja z detektorem też bym sobie rady nie dała ;-)
Mgiełka no i "męska" decyzja podjęta!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
no podjęta zobaczymy tylk co z tego wyniknie ..... mój M obawia się że znowu się skończy jak ostatnio on branie CLO wiąże z poronieniem, mimo że lekarz twierdzi , że to nie miało żadnego wpływu... ale teraz mi lekarz powiedział, że i tak jeśli zajdę w ciążę to będzie ciąża ryzyka ....
 
Danutaski! :) to jeden z najpiękniejszych dźwięków na świecie :tak:. Bardzo dokładnie słychać.
Galway: podaj linka na lutuweczki, bo chciałabym przeczytać o porodzie ;-)
a Piotruś prześliczny!:tak:
 
reklama
Galwaygirl, słodkości Twoje najukochańsze na świecie- nic tylko całować i pieścić ;-) Gratuluje jeszcze raz!


Ewelka
, jeśli chodzi o mnie to najgorsze tylko to wstawanie nocne a tak poza tym to wszystko chyba dobrze. Chyba, bo od momentu USG nie byłam na żadnym badaniu.
Dziękuję za pamięć!

Aha, i jeszcze coś- strasznie swędzi mnie ciało, szczególnie po kąpieli.
Wiecie co to?
 
Ostatnia edycja:
Do góry