reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Martoos dodaj sobie cebulki albo szczypioreczku i rzodkieweczke do tego ogoreczka:-)
Tja juz wiem co zjem na snadanko jutro:-D tez mam smaka na taki kolorowy twarozek z bomba witaminek;-) ostatnio wor sie uspil to sobie pozwole:-)

Karo trzeba bylo uzyc folii spozywczej i dopiero bandaze...teraz wykap sie jak masz w wannie i wysmaruj oliwka. Powinno pomoc;-)

A mnie wylazl jeden hemoroidek i mnie tak pupsko boli, ani stac, siedziec czy chodzic...przy lezeniu tez boli...a juz sie cieszylam, ze tym razem mnie oszczedzi;-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martooocha sery wcinaj spokoooojnie, musiałabyś się nieźle naszukać żeby znaleźć z niepasteryzowanego mleka :tak:

Myszka ojjj współczuje, mam nadzieje, że to cholerstwo mnie ominie :/ moja mama też narzekała na te paskudztwa na końcówce ciąży.. oby tylko mi tego nie przekazała haha

przeczytajcie sobie :-) Pierwsze dziecko, drugie dziecko, trzecie dziecko

kurde coś mnie przeziębienie znowu bierze :-( ojjj niedobrzeeeee, niedobrze
 
Ostatnia edycja:
Myszka nam polozna na SR mowila ze najlepsza na hemoroidy maja byc krople do nosa na husteczke i tak przylozyc.dziewczyna ktota byla po raz drugi w ciazÿy tam mowila ze bardzo to pomaga.tylko tak moge pomoc.A ze swedzeniem po gipsie to juz na przyszlosc bede wiedziala z ta folia,bo wykapac zaraz sie wykapalam bo M mnie tak wysmarowal tym gipsem ze wygladalam jak mumia.teraz nasmarowalam jeszcze raz i zobaczymy co jutro
Kolorowych snow dziewczynki
 
Dzien dobry :-)

Pupsko nadal boli, nocka do tych ciezszych zaliczona...
Dzieki za wskazowki Karo, ale ja wszystkie krople do nosa oddalam dla malej:-( no i pusto pod tym wzgledem w apteczce. Za godzine i apteki otworza i gin bedzie to najpierw zadzwonie, a potem pojde.

No cos musze miec z tej ciazy, bo ani rzyganka, zgaga odpuscila, nie puchne...no to mam hemoroida;-), a nie mam zatwardzen...tak zeby bylo ciekawiej:-D
No trudno nie ja pierwsza i nie ostatnia z tym problemem...
 
Myszka jakiś objaw ciąży musi Cię dotknąć, bo inaczej byś nie wiedziała żes w ciąży :-)

laseczki jade zaraz na wampirka i siuśki, a poźniej 15:30 mam gina, już się pewnie nie pojawie do wieczora, więc proszę o kciuki, żeby ta moja szyjka nie robiła cudów i żeby dał mi coś czym wyplenimy tego paciorkowca bleeeeee

noo i miłego dnia Wam życzę :-)
 
reklama
Dzień dobry śliczne;

Myszko współczuję dolegliwości.
Martoocha ja jem chyba wszystko (poza surowym mięsem bom wege :-D)

U mnie śniezyca. Igorek na sankach do przedszkola pojechał.
 
Do góry