reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
dzieńdoberek :)

Zapo nawet nie mów, ja się bałam, że jak otworzę oczy to będzie śnieg, ale na szczęście widze trawskooooo :tak:

a ja znowu niewyspana, zasnęłam dopiero przed 4.. no jakaś męka, ale takie spanie, że co mąż zachrapał to się budziłam, a raz mi tak w brzuch walnął, że az podskoczyłam :-p ehh a po 8 już pobudka na tabletki..
chyba b edzie dzisiaj cięęęęęzki dzień :-p
 
Cześć Dziewuszki!

U Nas też śnieg pada i też już mam dosyć tej pogody! Te kilka dni ciepła co było to tylko rozochociło mnie do wiosny! A tu dalej zimno, mokro i ślisko! Przecież niedługo Wielkanoc i co? będzie jak w zeszłym roku? pamiętam, że w niedziele wielkanocną trochę śniegu spadło! Brrrrr

wczoraj pojechaliśmy do sklepu po otulacz dla Lili i sklep okazał sie zamknięty :/! Dziwne to że sklep w sobotę nieczynny, no ale nic... Może jutro lub we wtorek pojadę :)! Byłyśmy z Wiką u dentysty i okazało sie że ma ropień, musi płukać sodą oczyszczoną ze trzy dni i powinno być dobrze! A ja nie mam nic do robienia!!! Hip, hip, hura!!!! Wiki nadal podziębiona więc robię jej wolne od szkoły przez kilka dni, niech sie wykuruje do końca! Więc teraz pewnie troszkę mniej będę zagladała bo obiadki trza zrobić, lekarstwa podać itp....

Iza jak mąż jeszcze raz Cię walnie to normalnie mu oddaj ( nie ważne która godzina, niech on troszkę czujniej śpi żebyś Ty sie mogła wysypiać)!!!! Ja też mam problemy ze spaniem, mam takie realne sny i do tego do toalety biegam co gogodzinę! Ach... Ten najpiękniejszy okres w życiu kobiety ;)!!!

Gaga jak ciśnienie?????
m
Myszko po 20 tc, jakoś czas szybciej leci, pewnie też dlatego że ciągle sie coś dzieje! Teraz czekam na święta i będę chciała coś przygotować, po świętach remoncik, później urządzenie pokoi dziewczynkom! Myśle, że pod koniec czas zwalnia bo już sie odlicza czas do narodzin, przynajmniej tak było z Wiką! Ale każda ciąża jest inna i zobaczymy jak to będzie!

Nanu a jak twoje dolegliwości??? Lepiej sie czujesz?

Martoocha to forum i osoby tu obecne tak dużo mi dały, że na pewno będę tu zaglądała i kibicowała Tobie i wszystkim innym dziewczynkom! :* A jak Ty się czujesz? Przytulasz porcelanę ;)?
 
Wilkama wiem, że niebezpieczne i biorę już od początku ciąży Dopegyt. Wczoraj, chyba ze względu na pogodę, okazało się to jednak niewystarczające. Poleżałam, wypiłam wywar z imbiru i sok z aronii (też obniżają) i potem było już lepiej- 133/79. Dziś rano 125/53- jak na mnie to bardzo niskie. Ale w związku zewczorajszym skokiem będę chyba myślała o zwolnieniu. Niestety muszę najpierw kogoś zatrudnić na swoje miejsce (mam działalność), a w mojej branży to nie takie proste.
Przed chwilą usmażyłam kotlety mielone i ten zapach..... Już wiem, że ich nie zjem!
A w Opolu jeżeli chodzi o pogodę, to nienajgorzej! Nie pada, 4 stopnie- może być.
Życzę leniwej niedzieli.:-)
 
przytulam..przutulam.. wczoraj na szczęście nie zwymiotowałam obiadu bo czułam się już bardzo osłabiona.
Ale to wymiotowanie mnie uspokaja i czuję się psychicznie lepiej, więc nie narzekam :-p (mówię jak masochistka).
A wczoraj w nocy tak pożarłam się z M, że płakałam 30 min.. teraz bardzo łatwo się denerwuję..
 
Martoocha tym sie nie przejmuj kazda z nas przechodzila swoje humorki a ze faceci troche niekumaci to tak bywa
Gaga dobrze ze juz cisnienie lepsze.A dopiero dzisiaj zauwazylam ze ty z Opola,ja pochodze 40km od Opola z malej wioski,moi rodzice i rodzenstwo moje i M tam wszyscy mieszkaja
Wikama to prawda po 20tyg tez mi czas bardzo szybko lecial a teraz ogolnie od 32tyg czuje chocby w miejscy stanal
Kurcze musze cos na swieta wymyslec gdybym byla jeszcze w domku,ale chyba mysle najlepsze wyjscie bedzie ze poprostu wybierzemy sie do restauracji,bo niebede miala sily napewno zeby cos robic,ale zobaczymy
U nas tez sniegu napadalo i pada dalej dosyc mocno,ale taki mokry snieg.-2stopnie.Prawie wrocilismy z kosciola i M obiadek gotuje a ja moge sobie troche przed laptopem posiedziec.Milej niedzieli
 
Martoosia moj syn mowi zebym juz urodzila, bo ponoc ciezko ze mna wytrzymac;-):-D glowa do gory to tylko pare miesiecy;-). Wcale sie nie dziwie, ze cieszysz sie z porcelanki ale widzisz jak juz bierze oslabienie organizm jedzenia nieodrzuca.

Karo ja nie mam planu na swieta, moze mi cos jeszcze zaswita...a jak nie to nagotuje chlopcom gulaszu i bede mnie po rekach calowac za to;-)
 
hej babolki, coś nie mam weny na pisanie ostatnio - sama nie wiem czemu...
właśnie porobiłam przelewy, wykąpałam się, musimy się po jakieś zakupy jeszcze wybrać bo nie ma z czego obiadu upichcić....

Wikama, dzięki że pytasz:)
czuję się ok, w sumie nie narzekam... ostatnio nawet znośnie się śpi, biodra jakby ciut odpuściły... albo to kwestia tego stelaża pod materac o którym mi Myszka powiedziała i który S przeregulował na miękko....

miłej niedzieli kochane, ja się chyba za szydełko wezmę, w przerwie tylko te zakupy i jakiś obiad....
 
reklama
Do góry