reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Myszko zaczęliśmy starania :) w pon wizyta kontrolna u gin (3 mies po zabiegu), czeka mnie pewnie stos badań ale niech badają jak najwięcej. Mam nadzieję, że skieruje mnie na jakieś badania poza tymi standardowymi... może wczesniej coś pomineli... sama nie wiem... ale generalnie wraca pozytywne myslenie :)
 
reklama
hej babolki

Zapominajka oj tak! cud techniki! zycie bez zmywarki jest szare :happy2:

Wikama oczywiscie, ze mozesz, wymyj dokladnie czesci i wygotuj lub wysterylizuj i bedzie ok. Ja tez uzywam laktatora uzywanego.

Myszko &&&&&&&&&&&&&&&&&&

U nas pol nocy mala miala kolke (chyba), bo marudzila:tak:Przy cycu wyla i w koncu usnelysmy obie przy nim hehehhe. Druga czesc nocki poszla lepiej i nawet po porannym jedzeniu dala pospac do 9.30:-p
 
Myszko,
odpowiadam na Twoje pytanie:
Moja Lidia do ok 2 tygodnia budziła się w nocy 2-3 razy na karmienie, potem przesypiała całe noce aż do ok. 5 miesiąca bo od ok. tygodnia zaczyna znów mi się budzić średnio 2 razy ale podejrzewam że jest to spowodowane ząbkowaniem. A że smoczka nie mogę jej dać to ciągnie cyca :-) W związku z tą sytuacją idę dziś do pediatry po receptę na Viburcol , żeby spokojniej to wszystko przechodziła a przynajmniej w nocy pospała ....
Poza tym z Lidią wszystko ok, zdrowa.
 
hej babolki,
za mną paskudna noc - nie wyrabiam z biodrami, ból promieniuje aż na kości udowe, kolana, łydki.... Mam wrażenie że nie panuję nad dolną częścią swojego ciała:/
już po kawce i śniadaniu, zaraz się muszę zmusić do ogarnięcia siebie bo ok 12:30 muszę wyruszyć na jazdę.... dokupię jeszcze ze dwie na przyszły tydzień....
potem do domu i nigdzie już się nie ruszam. Muszę zebrać siły na jutro-rano kawka u koleżanki, potem CH (zakupy do domu i coś na nowe mieszkanie dla brata S i dla jego synka 8miesięcznego jakiś drobiazg), i jedziemy do Głogowa, do brata S - powrót w sobotę.... Jazde chyba wezmę kolejną na wtorek najwcześniej bo czuję się zmęczona..... ehhh....


Wikama pochwal się brzuszkiem

Myszka - kciuki za wizytę, mimo że i tak wiemy że u Paula wszystko dobrze!
 
Gaga kciuki oczywiście będą zaciśnięte!!!! &&&&&& i pochwal się od razu po wizycie :)

Nanu ojjj współczuję bólu :/ a podkładasz pod biodra poduche lub coś? ja mam tą poduchę w kształcie C i zależy jak się ułoże, ale czasem prześpię noc bez bólu, uaktywnia się dopiero rano..
 
reklama
Hej
Ja z komory dzis:-)
Myszka wracaj i opowiadaj!
Nanu według mnie super sobie radzisz! I do tego prawko! Jestem pod wrażeniem :-) no i moze zrób sobie dzień przerwy, moze jak odpoczniesz to i bóle przejdą?
Gaga ja juz teraz kciuki posylam &&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry