reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek...a o jakiej klinice w wwie mowa? moze o Novum? jakby co to daj znac, pomoge...doradze jak dojechac itd...
moim zdaniem to powinniscie jechac do tej kliniki...warto zapytac sie specjalistow...moim zdaniem twoja gin postapila slusznie...nie chciala zszkodzic wiec wyslala was do kogos kto bardziej sie na tym zna!
przemyslcie sprawe...ja tule cie mocno :*
Mili to jest klinika InviMed. Powiem tak, po dłuższym rozmyśleniu i rozmowie z mężem postanowiłam że zapisze się do tego mojego drugiego gina i pójdę z wynikami męża, zobaczymy co on powie, jeżeli chłop skieruje nas znów do kliniki to nie będzie wyjścia ... :-(
 
reklama
Sun7 czekam w niecierpliwości na twoją tempke i mocno kibicuje! :p
Pyscek to chyba dobra decyzja, żeby nie opierać sie na jednej opini tylko zasięgnąć rady jeszcze u drugiego lekarza i dopiero później zdecydowac :)
Karla i która z przeczytanych książek najbardziej przypadła Ci do gustu? Bo i ja sobie coś takiego chyba kupię (chociaż powinnam sie uczyc do egzaminu ale to jest na pewno mniej ciekawe:)

U mnie 11 dc. Dzisiaj wróciliśmy z domku letniskowego, gdzie bylismy z dwójką najlepszych przyjaciół a już się pakujemy, bo jutro przed 8 chcemy wyjechać. Ponad 500 km drogi przed nami. Mam nadzieję, że sie zrelaksujemy, bo mamy po 4 zabiegi w SPA:) Przeraza mnie tylko ilość prania i sprzatania po powrocie, bo nie zdaze tego wszystkiego ogarnąc teraz:)

Pozdrawiam wszystkie;)
 
Cześć dziewczynki :-)

Ostatni tydzień w pracy przed urlopem :tak: ale się cieszę ;-)

No nadal nie ma @ i tempka ciągle wysoko i strasznie bolą (.)(.), ale nadal się nie nakręcam bo @ zawsze może przyjść...A dzisiaj w pracy Pan z którym pracuję powiedział mi, że "pięknie wyglądam" :-D
 
Sun trzymam kciuki z całych sił!! Ekstra to wygląda! I oby ta tempka tak wysoko została już na baaaardzo długo :-)


Nawet nie wiesz jak się ekscytuję twoim cyklem :-D
 
Fifka kochanie ty moje :-) a ja jakoś jestem całkiem spokojna... troszkę to dziwne... no ale wolę się nie nakręcać, bo miałam niedawno cykl który trwał 41 dni - tyle że tam strasznie skakała tempka... ale teraz podchodzę do sprawy lajtowo..., i nadal czekam...
 
karla...gratuluje dyplomu! teraz jak mamy technika kosmetycznego, to zaraz beda podac rozne pytania odnosnie kosmetykow i urody takze nie wiem czy dobrze robisz, mowiac nam o tym...a potem jeszcze o fryzury dodatkowo! hahaha:-D
ja juz mam kilka ;-)

Pyscek...dobrze kochana, ze tak wymysliliscie, jakby co to bedziecie pewni, ze dobrze robicie...moja kolezanka tam sie leczy i powiem ci, ze za pierwszym razem zaszla w ciaza, co prawda przez in vitro, ale to pokazuje, ze sa dobrzy!

Sun...no jak ty masz pieknie nie wygladac, jak ty piekna kobieta jestes!:tak: jakis tescik bedziesz robila czy narazie czekasz?:-) o jesssu, ale bym sie ucieszyla jakby wam sie udalo!!!

a ja dzis sie nudze jak mops, siedze w domu, moj pojechal po towar, moja mama zaczela dzis prace, bo jest nauczycielka...ja juz prace mgr napisalam i wyslalam do opinii...wiec nie mam co robic...

polecacie jakies ksiazki?
 
Miliaa test najwcześniej zrobię w weekend... nie ma co się nakręcać... fakt nadal nie ma @ i jakoś nie czuję aby zaraz miała przyjść... bardzo bolą (.)(.) i nic poza tym...

Widzę, że wy bardziej się ekscytujecie niż ja :-D
 
Cześć dziewczynki :-)

Ostatni tydzień w pracy przed urlopem :tak: ale się cieszę ;-)

No nadal nie ma @ i tempka ciągle wysoko i strasznie bolą (.)(.), ale nadal się nie nakręcam bo @ zawsze może przyjść...A dzisiaj w pracy Pan z którym pracuję powiedział mi, że "pięknie wyglądam" :-D


Kochana jak tak czytam co piszesz to czuję że Ty nam promieniejesz :-) Niedługo urlop to wypoczniesz sobie i proszę mi tam za dużo nie myśleć:-) Będzie dobrze, ja to wiem.Ściskam Ciebie mocno i kciuki oczywiście też:-)
 
Wy dziewczynki trzymacie kciukasy i dziękuje Wam za to.... :-)

Fifka wiem, że fajnie byłoby gdyby się okazało, że to jednak fasolka... ale to byłoby wręcz nieprawdopodobne... bo nie byłam na monitoringu w tym cyklu (ze względu na chorobę) i nawet nie wiedziałam dokładnie kiedy była owulka... tylko tak w połowie cyklu kochaliśmy się 3 razy tak więc nie wiem sama... poczekamy zobaczymy...
 
reklama
Sun nie chcę cię nazakręcać ale to właśnie jest bardzo prawdopodobne! Bo w tym cyklu odpuściłaś i miałaś na głowie inne sprawy niż starania! Ja przecież tak zaszłam w ciąże! Nawet nie wiem kiedy była owu i kiedy my w ogóle współżyliśmy :-) ale spokojnie. Czekamy do weekendu! Jak ma coś być to będzie i bez testu!

A no ekscytuję sie jak nie wiem :-D Nawet nie wiesz jakbym się ucieszyła gdyby wam sie udało!! :*


Milia
ja codziennie sie tak nudzę :-D wprawdzie mały dostarcza zajęcia od rana do wieczora ale jak człowiek robi codziennie to samo i o tej samej godzinie to sie jakoś wyłącza.
Ja za bardzo książek nie czytam... ale polecam ci "Opowieści o niewidzialnym" Éric-Emmanuel Schmitt wprawdzie czyta się jednym tchem, ale będziesz płakać jak bóbr...
Polecam też same Zmierzch jeśli nie czytałaś :-D Wiem ze durna opowiastka dla nastolatek ale czyta się przecudownie! Ja te książki to prostu pochłonęłam! :-) Jesli lubisz fantastykę to polecam też "Siewce wiatru" Lidii Kosakowskiej :tak:





U mnie dzisiaj spadem tempki, a wczoraj miałam potok płodnego śluzu. Tak więc mam nadzieje ze to spadek owulacyjny! :-)
 
Do góry