reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pyscek...a o jakiej klinice w wwie mowa? moze o Novum? jakby co to daj znac, pomoge...doradze jak dojechac itd...
moim zdaniem to powinniscie jechac do tej kliniki...warto zapytac sie specjalistow...moim zdaniem twoja gin postapila slusznie...nie chciala zszkodzic wiec wyslala was do kogos kto bardziej sie na tym zna!
przemyslcie sprawe...ja tule cie mocno :*

Sun...jak dzis tempka? niech pnie sie do gory jak tylko moze najbardziej!!
poza tym bardzo madrze piszesz i jestem z ciebie dumna, ze tak myslisz!! normanie sciskam cie ze wszystkich sil i trzymam kciuki, zeby to co mowisz zostalo w twoim seduszku a pod serduszkiem zadomowil sie maluszek!! :*:*

Fifka...dziekuje za zainteresowanie! kochana jestes, ze o mnie pamietasz, to dla mnie wazne :*:*
wizyta nic nie wniosla, nadal mam czekac. co prawda torbiele sie zmniejszyly jeszcze, ale do @ mam sie wstrzymac z decyzja...tzn 1 albo 2 dc, ktory bedzie juz w nastepnym tygodniu mam przyjechac jeszcze do kliniki i zobaczymy co dalej.
wkurza mnie to czekanie i ciagle przeciaganie sprawy, ale teraz sprobuje uprzec sie na sile na ten transfer!

a co tam z twoimi staraniami? wszystko ok? widze, ze plusikujesz powoli...zaciskam:* &&&

a mnie jeczmien wyskoczyl pod okiem...boli jak cholera!!:-(
 
Kochane dzisiaj tempka poszła znów do góry... Ale o dziwo jestem strasznie spokojna... Zobaczymy jak będzie jutro... Śmieję się, że tempka będzie miała z czego spadać...:-D

Dzisiaj mija 17 m-c naszych starań... chciałabym aby więcej nie było... ale gdyby się okazało, ze nic z tego nie wyszło to będziemy dzielnie walczyć dalej :-)

Fifka, miliaa to miłe co piszecie o mnie... aż się zawstydziłam :zawstydzona/y: Kochane jesteście ;-)

Nicola u nas problem był w rośnięciu moich pęcherzyków... bo miałam podejrzenie cukrzycy, ale diabetolog to wykluczył, natomiast mam dużą nietolerancje glukozy i biorę na to codziennie leki i mierzę cukier... i teraz pęchole są duże i jest ich kilka :-) a do tego biorę clo, później zastrzyk na pęknięcie i jest ok... U mojego męża był problem z lepkością, ale po 3 m-c kuracji lekami wszystko się polepszyło więc jest tutaj super... No i to chyba wszystko... Teraz mam jeszcze powtórzyć prolaktynę z testem i zrobić AMH (tego się najbardziej boję) i z wynikami do ginekologa i endokrynologa... tak więc działamy cały czas i się nie poddajemy :-)
 
Ostatnia edycja:
sun to teraz tylko dzialac dzialac dzialac i napewno sie uda nie zeby sie nie udało a z tego co mówisz temp rosnie wiec jest dobrze moze juz sie udalo ale by bylo fajnie
 
Sun tu nie ma co się zawstydzać :-) naprawdę podoba mi się twoja postawa! Choć nie zawsze trzeba zgrywać bohatera i czasem chwile smutku też są potrzebne :* i tak jak piszesz w chwilach dołków trzeba pamiętać ze słońce zawsze wschodzi :*

Wykres codziennie z rana podglądam! Oby tempka nie spadła!! :tak:



Milia
eh... no to mam nadzieję ze uda ci się wywalczyć ten transfer! Oby ta torbiel się zmniejszyła! i nie dziwie się że się niecierpliwisz... :-( Trzymam kciuki zebyś niedługo usłyszała radosną nowinę!! &&&&&&&&&&&&&&&


U mnie w porządku... Kolejny cykl idzie. Owu mam dopiero za około tydzień więc jeszcze mamy czas by plusikować :-) Choć nie nastawiam się na szybkie zaciążenie...


Nicola
a co tam u ciebie??
 
Fifka u mnie bez zmian czekam do 6 wrzesnia i ide do lekarza wtedy sie okaze czy owulka u mnie jest czy nie i jak nie ma to mam dostac clo boje sie strasznie ze sie okaze ze musze ja brac a jak ja bede brac ze mi nie pomorze'
 
Nicola nie ma co o tym myśleć i gdybać bo tego nikt nie wie... takie rozmyślanie nic ci nie daje no i przecież nie jesteś wróżka co przepowiada przyszłość (no chyba ze jesteś :-p) więc skad możesz wiedzieć że nie pomoże?



Sun
jak tempka??
 
Dzień dobry wam kochane ja ostatnio zalatana na nic czasu nie mam:)
a wiec pochwale sie z wami super wiadomościa, zdałam egzaminy na technika usług kosmetycznych:) koniec szkołyi jestem technikiem:) hehehe
teraz wybieram sie do szkoły spróbować jako technik usług fryzjerskich:) hehe:)

wyobraźcie sobie ze rano z mezulem sie kochaliśmy odrazu po obudzeniu , a jak wstałam po wszystkim z łózka pod prysznic to jedyne co zdarzyłam zrobić to sie podmyć troche bo ZACZEŁAM WYMIOTOWAĆ, było mi tak niedobrze, słabo i wogóle, i w sumie samą wodą wymiotowałam.
to pewnie nie ciąża ale bardzo bym chciała.
 
reklama
nawet nie wiesz jak ja bym chciała, kumpela przywiozła mi to całe niebieskie pudełko pełne róznych poradników i czytam jak głupia:)
a ciezarówką przez 9 miesiecy mam juz dawno przeczytane:) hehehe
i na allegro juz znalazłam chyba całe wyposażenie pokoju dla dziecka:) hehe
jakas szturchnieta jestem:) z pozytywnej strony:)
co tu tak cicho??:(
 
Do góry