reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No ja chodziłam do Agaty Karowicz-Bilińskiej - przyjmuję na ul. Franciszkańskiej - jej prywatny gabinet o nazwie Orchidea

A teraz leczę się w Klinice - Salve Medica na ul. Szparagowej u Pani Stefanowicz...
 
reklama
No ja chodziłam do Agaty Karowicz-Bilińskiej - przyjmuję na ul. Franciszkańskiej - jej prywatny gabinet o nazwie Orchidea

A teraz leczę się w Salve Medica na ul. Szparagowej u Pani Stefanowicz...

Ooo w Salve- mój mąż tam robił badanie nasienia. I jaką masz opinie na temat Salve ?
 
Gretel ja sobie chwalę to Klinikę... mój mąż dwa razy robił tam badanie nasienia... byliśmy u androloga, endokrynologa no i ginekologa i ja jestem bardzo zadowolona... sporo czasu poświęcają dla pacjentki a nie na zasadzie 5 min. i do widzenia :-) więc jeśli będziesz kiedyś musiała leczyć się w Klinice to polecam... ceny też są przystępne...
 
Wiesz Sun tak sobie myślę że chyba muszę znaleźć sobie jakąś pracę( chociaż nie jest łatwo). Odblokować się bo mam wrażenie że świruję. Może wtedy nie będę tak dużo myśleć i się nakręcać. Wiesz jak to jest.....
 
Wiesz Sun tak sobie myślę że chyba muszę znaleźć sobie jakąś pracę( chociaż nie jest łatwo). Odblokować się bo mam wrażenie że świruję. Może wtedy nie będę tak dużo myśleć i się nakręcać. Wiesz jak to jest.....

Doskonale Cię rozumiem... pracuję więc na kilka godzin mam odciętą głowę od starań... :-) Życzę powodzenia w znalezieniu pracy ;-)

Zbieram się do domku.... miłego weekendu kobietki :-)
 
No to jeśli u Ciebie będzie ok, to tak na prawdę kwestia czasu abyś zaszła... Głowa do góry... Uwierz mi, że wiem co czujesz... z tym, że ja się staram dłużej od Ciebie... a widzisz jakoś żyje, funkcjonuje... Doszłam do wniosku, że nie przeskoczę przeciwności losu... trzeba cieszyć się z życia...


Kochane dziewczynki... ja wiem, że jest Wam ciężko (bo sama to przeżywam) ale odpowiedzcie sobie na pytanie: "czy płacz, stres, użalanie się nad sobą - doprowadzi do szybszego zaciążenia??? czy takie zachowanie pomoże w relacjach z partnerami, którzy też to przeżywają na swój sposób ????"


Nie chce Was krytykować i nie chcę abyście mnie źle odebrały... ale spróbujcie znaleźć dobre strony życia...
Ja mam wspaniałego męża -i tylko on się dla mnie liczy... a starania nie mogą przysłonić mi miłości do niego... tego że uwielbiam jak mnie przytula... jak wspólnie pijemy kawę... jak cudowny jest seks z nim... jak umie mnie rozweselić i pocieszyć...
Swiete słowa
Doskonale Cię rozumiem... pracuję więc na kilka godzin mam odciętą głowę od starań... :-) Życzę powodzenia w znalezieniu pracy ;-)

Zbieram się do domku.... miłego weekendu kobietki :-)

miłego weekendu płodnego a sun dla ciebie owocnego w II
 
Milia i jak wizyta?? :*



Sun czy ja już mówiłam ze jestem z ciebie taka dumna!? Aż mi się łezka w oku zakręciła... :-)



Gretel praca albo jakieś zajęcie! :tak: bo takie myślenie w kółko o tym jest strasznie niszczące i można oszaleć...




Trzymam kciuki za was wszystkie drogie staraczki!!! :*
 
reklama
Do góry