reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sun no ladnie skoczyla tempka wiec trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z Amelka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Hej Dziewczyny ! Można się przyłączyć ?!
Staramy się z Mężem o dziecko od ośmiu miesięcy, jak narazie bez skutku. Zmieniłam lekarza z , którego byłam zadowlona aż do momentu kiedy powiedziałam mu o Naszych staraniach. Prawie mnie wyśmiał i powiedział, że jak po roku starań dalej w ciąży nie będę to mam przyjść...
:wściekła/y:W czwrtek idę do innego lekarza, mam nadzieję, że coś sensownego mi doradzi.
 
Hej Dziewczyny ! Można się przyłączyć ?!
Staramy się z Mężem o dziecko od ośmiu miesięcy, jak narazie bez skutku. Zmieniłam lekarza z , którego byłam zadowlona aż do momentu kiedy powiedziałam mu o Naszych staraniach. Prawie mnie wyśmiał i powiedział, że jak po roku starań dalej w ciąży nie będę to mam przyjść...
:wściekła/y:W czwrtek idę do innego lekarza, mam nadzieję, że coś sensownego mi doradzi.
Witaj :)) Pewnie że możesz dołączyć oczywiście trzymam kciuki za Was aby jak najszybciej się udało :)


Dziewczyny ja tylko na chwilę, przyszłam powiedzieć że dostałam @ :-( i mam dziś doła....
 
Sun więcej wiary. Ja cały czas trzymam kciuki i mocno wierzę:-)
Witaj Aśka1987, koniecznie zmień lekarza jak z tego nie jesteś zadowolona,no i łykasz kwas foliowy nie ?;-)
Pyscku Ciebie ściskam mocno i głowa do góry...
 
Sun ogólnie widzę ze Tempka ci ładnie skaczę w górę! Trzymam kciuki! :* &&&&&&&&&&&&&&&&



Pyscek tulę kochana! Ale nie przejmuj się! Teraz jesteście w dobrych rękach! @ powinna się skończyć przed wizytą to i ciebie lekarz zbada! Powodzenia! :*



Aśka
witamy w naszych skromnych progach! :* No i powodzenia u nowego gina! Czasem się trafia na takich ciołków... dla nich 8 miesięcy to nic... a dla nas to bardzo długi czas.... :-(



Co tam u was kochane?
 
Witam:-)
My również staramy się z mężem o bobasa. Przed ślubem przestałam brać tabletki anty, po ślubie wogóle przestaliśmy się zabezpieczać licząc na szczęśliwą wpadkę... Niestety od tego czasu minął już rok i 2 miesiące, a tu dalej nic. Ostatnio zaczełam dokładnie obliczać moje dni płodne i 2 miesiące temu @ nie przyszła:tak: byliśmy tak szczęśliwi, zaplanowaliśmy już dokładnie wszystko: wózek, fotelik, łóżeczko, imiona, pieluchy itp. A tu dwa tygodnie później @ się pojawiła:confused: Jak okazało się u gina ciąży wcale nie było, tylko cykl mi się rozlegulował... Tak więc staramy się dalej. Czy któraś z was stosowała zioła O.Sroki lub O.Klimuszko? Nie chce na razie żadnej chemii od gina, wolę spróbować naturalnie.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę rychło dwóch kreseczek:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny ! Można się przyłączyć ?!
Staramy się z Mężem o dziecko od ośmiu miesięcy, jak narazie bez skutku. Zmieniłam lekarza z , którego byłam zadowlona aż do momentu kiedy powiedziałam mu o Naszych staraniach. Prawie mnie wyśmiał i powiedział, że jak po roku starań dalej w ciąży nie będę to mam przyjść...
:wściekła/y:W czwrtek idę do innego lekarza, mam nadzieję, że coś sensownego mi doradzi.

Fajnie kochana, że do Nas dołączyłaś... Fajnie, że zmieniasz lekarza, bo nie ma sensu dłużej czekać... Mam nadzieję, że ten lekarz będzie super i zleci jakieś badania, które mogą przyczynić się do szybszego zaciążenia i tego właśnie życzę :-)


Dziewczyny ja tylko na chwilę, przyszłam powiedzieć że dostałam @ :-( i mam dziś doła....

Pyscku kochanie tulę mocno... Ale pamiętaj, że za kilka dni idziecie do lekarza więc może ten cykl który się właśnie zaczął będzie ostatnim przed urodzeniem dzidziusia... Tego właśnie życzę :-)

Sun więcej wiary. Ja cały czas trzymam kciuki i mocno wierzę:-)

Dziękuję kochana :-) To miłe z Twojej strony...


Fifka podglądasz mój wykres??? :-) No zaczęłam mierzyć tempkę jak skończyły się dolegliwości żołądkowo - jelitowe, bo wcześniej miałam stany podgorączkowe i gorączkowe więc uznałam to za zbędne... Od piątkowej nocy chodzę częściej siku... w nocy wstaje 2-3 razy - gdzie wcześniej mi się nie zdarzało... No nie wiem co jest grane... Raczej nie mam przeziębionego pęcherza, bo nic mnie nie boli... mocz nie jest jakiś inny... Tempka wzrosła.. więc może to dzidzia :-D Oczywiście żartuję... bo nie wierzę, ze się teraz właśnie udało... A jak u Ciebie starania... jak psychicznie teraz do tego podchodzisz?????
 
Do góry