reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifka nie prowadzę wykresu :zawstydzona/y:
Miq kochana jesteś, poprawiłaś mi humor tym zdjęciem- cudnie :-)
Pyscek cały czas trzymam mocno kciuki aby ta @ nie przyszła do Ciebie :-)
 
Hejka karla oczywiscie ze cie pamietamy jak tam sklep? Syfze szybkiego zafasolkowania

A jq tez caly czws podczytuje was nie umiem sie od was odkleic przyciągacie jak magnez :-)

Pyscek i jak tam z tym jajnikiem ? Trzymam by nie przypazla &&&&&&&&&&

Witam nowe sstaraczki foruk ruszylo jednwk bez mamusiek:) zycze kazdej szybkiego zafasolkowania &&&&&&&&&&&&&&&&&&2&&2&&&&&&&

A mowilam wam se ide do laryngologa bo cos fzesto mi sie uszy zatykaly i z tym moim nosem co mam jakqas alergie od ciazy co mowili po ciazy sie skonczy ale sie nie skonczylo jedynie co to w uchu byp maly zdechly robaczek w woskowinie wiem fuj fuj wiec jakwam sie ucho zatka leciec do lekarza a nie jak ja 3 miesiace szlam a sama spreyem odtykalam... co do nosa zaduzo nie mozemy zrobic bo karmie piersia i sterydy nie moge wziasc wiec przepisal ki preparat na czyszczenie zatok dzis odbieram z apteki kosztprawie 90 zł mam nadzieje ze pomoze...
 
Pyscek to może być dobry znak!! Bardzo ci kibicuję i zaciskam kciuki!!! :* Będziesz robiła sikacza??


Gretel
to w takim razie cię bardzo zachęcam! Przy nieregularnych cyklach jest to bardzo pomocne... Bo wyznaczasz sobie owu i później liczysz 12-14dni fazy lutealnej i wychodzi ci termin @. Ja mam często owu koło 25dc... gdzie kiedyś zawsze miałam cykle 28dniowe... wiec sama widzisz... potrafiłam dwa tygodnie na @ czekać stresować się... robić testy które oczywiście były negatywne i się zastanawiać co jest... a tak? Wiedziałam że @ spóźni się o te dwa tygodnie i spokojnie na nią czekałam bez głupich schiz... No i to też pomagało w wyznaczaniu dni na seksik. :tak:




Ja dzisiaj spędziłam fajnie dzień z mamusią :laugh2: no i zaczęłam mierzyć tempkę! Powiem wam ze podczas @ brakowało mi tego porannego rytuału... lubie prowadzić wykresy :-p
 
reklama
Fifko kochana, właśnie czytam- zajmie mi to trochę zanim przyswoję sobie. Dzięki wielkie :* Ściskam mocno. Będę o wszystkim informować :-) A jak nie zrozumiem czegoś to będę pytać ;-)
 
Do góry