reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej babeczki
sun nigdy nie wiadomo, dzidzia sama wybierze sobie porę, jak najmniej będziesz się tego spodziewała...
 
reklama
Do gina idę jutro (o ile bez zapisu mnie przyjmie) to się go wypytam, bo @ znowu mi się spóźnia już 7 dni... Oczywiście objawy ciążowe mam, a jakże:-p, bo ja w zwykłym PMS zawsze się ciąży doszukuję:-p
Obawiam się, że rozregulowany cykl znowu wskazuje u mnie cysty na jajnikach. Pewnie podczas @ się wchłoneła i dlatego na usg jej nie było widać. A jak mi się uda przed @ to może gin ją wykryje.

Nie orientujecie się może czy preparaty białkowe dla kulturystów są szkodliwe dla plemników? Bo mój mąż po ślubie przytył 10 kg i teraz ma obsesję na punkcie ich zrzucania. Tłuszczyku się pozbył, ale to mu nie wystarcza bo chce wyglądać jak "paker"... Te chłopy... Ja uważam, że napewno to zdrowe nie jest i ma jeść więcej białka w naturalnej postaci (jajka, twarożek, chude mięsko) ale ten dalej swoje...:/
 
a dziękuję, że pytasz... yyy no teraz to czuję, że jestem w ciąży, najchętniej już bym się rozpakowała a tu jeszcze miesiąc...
 
yyy czuję coraz większy niepokój, wiem, że będzie bolało, ale staram się o tym nie myśleć, nie czytać, nie panikować...
 
laski wpadlam sie tylko przywitac i spadam do taty do szpitala lezy z złamana noga w spitalu złamanie otwarte z przemieszczeniem i go kuna woza od kilku dni od szpitala do szpitala pogieo ich ale dzis w koncu ma miec zabieg
u mnie juz 3dc dzis
pyscku witaj w klubie tule
sun &&&
 
reklama
sun wiem, że na temat znieczulenia są różne opinie i takie tam i nie czytałam nic na ten temat, żeby niepotrzebnie nie panikować, jeżeli na prawdę nie będę w stanie wytrzymać z bólu to nie odmówię, ale wolałabym urodzić bez znieczulenia
kwiatuszku &&&&&&&&&&&&&& za tatę
 
Do góry