reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

jak fajnie ze ktoś mnie tu pamieta ja was dwie kochane tez doskonale pamietam:)
teraz wracam bo moj instynkt macierzyński siega zenitu , same ciezarne gdziekolwiek spojrze, zona kuzyna mojego małza urodziła tak boską Madzie ze az masakra, jak u nich ostatnio bylismy nie chciał jej rodzicom na rece oddac:)
tak bym chciała zeby w ciaze mozna było zajsc na klasniecie rekoma:) hehe
niesety nie da sie tak łatwo, pewnie czekaja nas miesiace starań:(
ehh.. oczywiscie juz zakupiłam z 10 numrów gazetek dla mam:)
wiecie co mam ochote zrobic???
wielką ksiege staran, ciazy..itp:) bede wycinac to co najwazniejsze w gazetach:) i przepisywac to co doczytam w internecie:) i wszystkie najwazniesjze kwestie znajda sie w mojej wielkiej ksiedze, co myslicie dobry pomysł?:)
 
reklama
Gretel a no nie... przed ciążą też tak miałam.... po poronieniu mi się coś zrobiło z organizmem bo kiedyś zawsze miałam idealne 28 dniowe... Przed ciążą przyjmowałam dupka ale mi nie regulował cykli... Myślę teraz nad Castagnusem.... Może on coś poradzi? Owulacje mam, faza lutealna też jest w porządku ale owu mam zawsze dopiero miedzy 20-30dc...


Karla fajny pomysł! Jak zaczniesz wyśle ci na PW moje wypociny na temat obserwacji cyklu :tak: bo kiedyś pisałam koleżance i zapisałam sobie :-D moze się przyda!
 
Zapytałam o ten femibion bo mojej koleżance lekarz kazał brać. Nie mogła zajść a po tym od razu się udało. Może to tylko zbieg okoliczności....

Ja się trochę martwię o te moje nieregularne cykle. No nic, idę spać bo padam na twarz. Do juterka :)
 
Ostatnia edycja:
Witam drogie panie, czy można dołączyć? :)

Staramy się z mężem o dziecko dopiero dwa cykle, narazie brak efektów :(
Biorę castangus i mam nadzieję, że w tym roku jeszcze się uda :)

@ na 27 sierpnia i mam andzieję, ze nie przyjdzie!!!!
pozdrawiam

Witam kolejną nową staraczkę :)) i oczywiście trzymam kciuki za II kreseczki :))

Heja dziewczynki, nie wiem ze któraś mnie jeszcze pamieta, jakiś czas temu tu byłam staralismy sie z meżem o dziecko,ale nie udawało sie wiec jakos zniknełam z forum, nadal chcemy dzidziusia i chcemy wznowic starania ale tak bez szału bedzie co ma byc. mogę znów do was dołączyc?

Hej kochana ja Cię pamiętam :D jasne że możesz znów wbijać :D ale pod jednym warunkiem że niedługo ogłosisz zakonczenie starań i II kreski na teście pokażesz :-D haha Trzymam kciuki :)))
 
Pyscek i jak dzisiaj @?


Gretel może zbieg okoliczności... na pewno trzeba łykać kwas foliowy podczas starań ale to jest potrzebne dla dzidziusia w razie zaciążenia. Prowadzisz wykres cyklu?
 
reklama
Witam drogie panie, czy można dołączyć? :)

Staramy się z mężem o dziecko dopiero dwa cykle, narazie brak efektów :(
Biorę castangus i mam nadzieję, że w tym roku jeszcze się uda :)

@ na 27 sierpnia i mam andzieję, ze nie przyjdzie!!!!
pozdrawiam

Fajnie, że do nas dołączyłaś... obyś starała się krócej niż niektóre z nas... tego właśnie życzę ;-)

Heja dziewczynki, nie wiem ze któraś mnie jeszcze pamieta, jakiś czas temu tu byłam staralismy sie z meżem o dziecko,ale nie udawało sie wiec jakos zniknełam z forum, nadal chcemy dzidziusia i chcemy wznowic starania ale tak bez szału bedzie co ma byc. mogę znów do was dołączyc?

A ja też Cię pamiętam... i pewnie, że możesz dołączyć im nas więcej tym lepiej... :-)
O temat dla mnie, pierwsze starania :-)
Witam Was Dziewczyny :)
My dopiero rozpoczynamy starania, ale pomyślałam, że będzie raźniej jak dołączę do innych staraczek :-)

Kochana rozgość się... :-)... fajnie, że do nas dołączyłaś :-) Powodzenia w staraniach :-)


A ja rozpoczynam dzień w pracy... Jejku jeszcze 2 tygodnie i urlop - nie mogę się doczekać :-)


Pyscku i jak przyszła @ ????
 
Do góry