reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej kobietki
ja jakoś nie mogę się z Wami rozstać, cały czas czuję się jakbym się starała...
co do Femibionu to faktycznie są witaminki, ja zaczęłam brać jak postanowiliśmy się starać o dzidzię, i biorę do dziś:) a kto wie może tej koleżance brakowało jakiś witaminek do wyregulowania cyklu i zadziałało...
witam nowe staraczki i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie @ aby powróciły dopiero po 9 miesiącach(jejku u mnie niedługo znowu się zacznie a tak fajnie było) i póki moje fluidki mają moc to wysyłam:tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a tu Wam wkleję co Was czeka przez kolejne miesiące:)



 
ja za dużo rad Wam nie dam, przy waszych staraniach to mi migiem poszło, ale bez obserwacji, testów owu ... by się nie udało
 
Kochane staraczki mam nadzieję że szybko uda wam się zafasolkować i spotkamy się na wystaranych. Ogromne buziaki ode mnie i malutkiej. Każdej z osobna życzę jak najlepiej :*

wybaczcie że wam zawracam głowę ale jeśli możecie wypełnijcie mi ankietkę i odeślijcie

Zippyshare.com - ankietadoc.doc tutaj do pobrania w formacie doc. odpowiedź można kolorem zaznaczyć jakimś :) zwrot poproszę na anetagorzelak@gmail.com

DZIĘKUJĘ :biggrin2:
 
reklama
Do góry